banner2

ANTALYA YANGIN son durum! Antalya'da yangında ölen var mı, nerede yangın çıktı?

Antalya yangın son durum! Antalya'nın hangi ilçesinde yangın çıktığına dair bilgiler merak ediliyor. Peki Antalya'da yangında ölen var mı, nerede yangın çıktı?

Gündem 23.09.2023, 18:09
Abone ol
ANTALYA YANGIN son durum! Antalya'da yangında ölen var mı, nerede yangın çıktı?

Antalya yangın mı çıktı sorusu, Antalya'da meydana gelen yangınla ilgili detayları öğrenmek isteyenler tarafından sıkça soruluyor. Antalya'da yangın haberinin ayrıntıları merakla bekleniyor. Peki Antalya'da yangında ölen var mı, nerede yangın çıktı? İşte Antalya yangın son durum

ANTALYA YANGIN SON DURUM!

Yangın sırasında lüks tekne alevler içinde yanarken, olayın ihbar edilmesi üzerine birçok itfaiye ve orman ekibi hızla olay yerine sevk edildi. Yaklaşık üç saatlik yoğun müdahalenin ardından yangın kontrol altına alındı. Yangın bölgesinde bulunan yaklaşık 1 hektarlık kızılçam alanı zarar gördü ve şu an soğutma çalışmaları devam ediyor.

ANTALYA'DA YANGIN MI ÇIKTI?

Antalya'nın Aksu ilçesindeki yangın, başlangıçta otluk bir alanda başladı ve kara üzerindeki lüks teknelerin tadilatına, ardından da ormanlık alana sıçradı. Yangın, yaklaşık üç saatlik bir müdahalenin ardından kontrol altına alındı. Yangınla ilgili daha fazla ayrıntı 
bekleniyor.

ANTALYA'DA YANGIN NEREDE ÇIKTI?

Antalya'nın Aksu ilçesinde çıkan ot yangını, başlangıçta bakım çalışmalarının yapıldığı lüks teknelerin yanı sıra ormanlık alana sıçradı. Yangın, yaklaşık üç saatlik yoğun müdahalenin ardından kontrol altına alındı. Yangın bölgesinde yaklaşık 1 hektarlık kızılçam alanının zarar gördüğü tespit edildi ve şu an yangın sonrası soğutma çalışmaları devam ediyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!