banner2

Ankara'da sağanak sonrası aynı senaryo: Yolları su bastı, araçlar mahsur kaldı!

Ankara'da öğleden sonra etkili olan sağanak nedeniyle yollarda su birikintileri oluştu. Bazı araçların ilerleyemediği görülürken bazı araçlar olduğu yerde kaldı.

Gündem 29.05.2023, 20:04 29.05.2023, 20:41
Abone ol
Ankara'da sağanak sonrası aynı senaryo: Yolları su bastı, araçlar mahsur kaldı!

Sağanak Ankara'da yine etkili oldu. Keçiören ilçesinde öğleden sonra başlayan yoğun yağış Fahrettin Altay ve Fatih caddelerinin kesişimindeki yollarda baskına neden oldu.

Yağış sırasında trafikte seyir halinde olan araçlar yollarda biriken suyun yükselmesinden ötürü ilerleyemedi.

POLİSLER KAVŞAĞA GİDEN YOLLARI KAPATTI

Bir yandan belediye ekipleri yolu trafiğe açmak için yoğun çaba sarf ederken bir yandan da polisler su basan kavşağa giden yolları kapattı.

İlçenin bazı yerlerinde ise dolu yağdı.

"ARABANIN İÇİNE SU GİRMEYE BAŞLADI"

Yolda kalanlardan Mehmet Emre Karakaya iismli vatandaş, yağış sırasında nişanlısıyla beraber arabayla seyir halinde olduklarını belirterek, "Sadece lastik seviyesinde suyun olduğu bir yola girdik. Yolun ortasına kadar geldiğimizde birden su doldu. 6-7 arabayla beraber mahsur kaldık. Zaten ondan sonra arabanın içine su girmeye başladı. Belimize kadar ıslandık." dedi.

Çevredekilerin de yardımıyla arabadan çıktıklarını dile getiren Karakaya, "Bir saattir burada bekliyoruz. Arabayı çekiciye yükledik. Arabanın her yeri su aldı, maalesef çalışmaz duruma geldi." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!