Yandex Metrica

Sitede Ara

Anadolu Üniversitesi (AÖF) final sınavı hangi tarihte? AÖF final ne zaman 2024?

Anadolu Üniversitesi (AÖF) final sınavı hangi tarihte? AÖF final ne zaman 2024?

AÖF sınav takvimi ve saatleri, açık öğretim sınavına girecek adaylar arasında büyük bir merak konusu. Sınav tarihlerini ve saatlerini öğrenmek için birçok aday araştırma yapıyor. Peki, Anadolu Üniversitesi (AÖF) final sınavı hangi tarihte? AÖF final ne zaman 2024?

Gündem

17.04.2024, 10:32

Açık Öğretim Fakültesi sınav takvimi ve saatleri merak ediliyor, pek çok aday bu bilgilere ulaşmak için araştırma yapıyor. AÖF sınavlarının tarihleri her dönem adaylar için büyük önem taşıyor ve bu bilgilere erişmek, hazırlıklarını planlamak isteyen herkes için çok önemli. Peki, Anadolu Üniversitesi (AÖF) final sınavı hangi tarihte? AÖF final ne zaman 2024?

MSB duyurdu: Irak'ın kuzeyinde 9 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi MSB duyurdu: Irak'ın kuzeyinde 9 PKK'lı terörist etkisiz hale getirildi Haberi Görüntüle

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (AÖF) FİNAL SINAVI HANGİ TARİHTE?

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim finalleri, 25-26 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Sınavlar üç ayrı oturumda gerçekleştirilecek ve saat 09:30, 14:00 ve 15:00'te başlayacak.

DDM'den provokasyonlara karşı dikkat çeken rapor! Suriyeli sığınmacılarla ilgili iddialar ve gerçekler açıklandı! DDM'den provokasyonlara karşı dikkat çeken rapor! Suriyeli sığınmacılarla ilgili iddialar... Haberi Görüntüle

AÖF YAZ OKULU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

AÖF yaz okulu, 1 Temmuz'da başlayacak ve 17 Ağustos'ta sona erecek. Yaz okulu sınavı ise 17 Ağustos'ta yapılacak.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading