Yandex Metrica

Sitede Ara

Ana de Armas Fenerbahçe'nin yeni reklam yüzü mü oldu?

Ana de Armas Fenerbahçe'nin yeni reklam yüzü mü oldu?

Ünlü aktris Ana de Armas, Fenerbahçe'nin yeni yüzü olarak tanıtıldı. Ana de Armas'un yaşını ve nereli olduğunu merak edenler oldu. Küba doğumlu olan başarılı aktris 33 yaşındadır. Peki, Ana de Armas Fenerbahçe'nin yeni reklam yüzü mü oldu?
 

Gündem

06.06.2024, 13:27

Sarı-lacivertli takımın tanıtımı için dünya çapında ünlü model ve oyuncu Ana de Armas ile anlaşma sağlandığı iddia edildi. İddiaya göre, bu ünlü isim Fenerbahçe'nin yeni reklam yüzü olacak ve üç ayrı çekim için kamera karşısına geçecek.

O hedef gösterdi provokatörler herekete geçti! Kayseri'deki saldırıların arkasında Ümit Özdağ çıktı! O hedef gösterdi provokatörler herekete geçti! Kayseri'deki saldırıların arkasında Ümit... Haberi Görüntüle

ANA DE ARMAS KİMDİR?

Ana de Armas, Küba doğumlu güzel İspanyol oyuncudur. 30 Nisan 1988'de Santa Cruz del Norte, Küba'da doğdu ve oyunculuk kariyerine ülkesinde başladı. Daha sonra İspanya'ya taşındı ve popüler bir televizyon dizisi olan "El Internado" (2007-2010) ile tanındı.

Uluslararası alanda tanınmaya başladığı Hollywood kariyerine "Knock Knock" (2015) ve "War Dogs" (2016) gibi filmlerle adım attı. Ancak asıl çıkışını, 2017 yılında Denis Villeneuve'un yönettiği bilim kurgu filmi "Blade Runner 2049"da Joi karakteri ile yaptı. 2019 yılında Rian Johnson'ın yönettiği "Knives Out" filmindeki Marta Cabrera rolüyle büyük beğeni topladı ve Altın Küre Ödülü'ne aday gösterildi.

Sonraki yıllarda, James Bond serisinde Paloma karakterini canlandırdığı "No Time to Die" (2021) filminde yer aldı ve "The Gray Man" (2022) filminde önemli bir rol üstlendi. Ayrıca, 2022 yılında Marilyn Monroe'yu canlandırdığı "Blonde" filmi ile de dikkat çekti.

Ana de Armas, oyunculuk yeteneği ve karizması ile kısa sürede Hollywood'un aranan isimlerinden biri haline geldi. Hem bağımsız filmlerde hem de büyük bütçeli yapımlarda başarılı performanslar sergilemeye devam etmektedir.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading