Yandex Metrica

Altun'dan AKM mesajı: Cumhurbaşkanımız verdiği her söz gibi bu sözünü de tuttu

Altun'dan AKM mesajı: Cumhurbaşkanımız verdiği her söz gibi bu sözünü de tuttu

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, bugün açılışı yapılacak olan Atatürk Kültür Merkezi'nin (AKM) yapım aşamasından son haline kadar görüntülerin olduğu videolu mesajında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halka verdiği bu sözü de diğer sözleri gibi tuttuğunu vurguladı.

Gündem

23.01.2024, 18:12

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Recep Tayyip Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözünü verdiği gibi yenilenen Atatütk Kültür Merkezi'nin (AKM), bugün yapılacak olan açılışı öncesinde videolu bir mesaj yayımladı. 

Asgari ücrete zam yapılacak mı? Kritik toplantı öncesi flaş açıklama Asgari ücrete zam yapılacak mı? Kritik toplantı öncesi flaş açıklama Haberi Görüntüle

'YAPTIRMAYACAĞIZ DEDİLER'

Altun, mesajında AKM'nin yenilenmesi konusunda "yıkacaklar", "ismini değiştirecekler", yok edecekler" gibi asılsız iddialarla vatandaşların aklını bulandırmak isteyenlerin amacına ulaşamadıklarına işaret etti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halka verdiği bu sözü de diğer sözleri gibi tuttuğuna dikkat çekti.

İletişim Başkanı Altun, sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Yıkacaklar, ismini değiştirecekler, yok edecekler” dediler! “Yaptırmayacağız” dediler! Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, halkımıza bir söz verdi. “Yapacağız” dedi. Verdiği her söz gibi bu sözünü de tuttu. Cumhuriyetimizin 98. yılında AKM yeniden milletimizin hizmetinde!

Cumurbaşkanı Erdoğan'ın öncülüğünde yenilen Atatürk Kültür Merkezi'nin açılış tarihi Cumhuriyetin 98. yıl dönümüne denk getirilerek, yapının açılışına da ayrı bir anlam kazandırıldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading