Yandex Metrica

Sitede Ara

Altılı Masa'dan FETÖ'ye selam! 15 Temmuz öncesi askeri yapıya geri dönüş vaadi

Altılı Masa'dan FETÖ'ye selam! 15 Temmuz öncesi askeri yapıya geri dönüş vaadi

Altılı Masa 1 yılın ardından seçimlere 3 ay kala mutabakat metnini açıkladı. Tartışılan metinde hain terör örgütü FETÖ'ye de selam çakmayı unutmadıkları görüldü. Metinde KHK ile görevlerinden alınan suçluların görevlerine iade edileceği bildirildi.

Gündem

23.01.2024, 20:23

Altılı Masa'nın 1 yıl aranın ardından seçimlere 3 ay kala açıkladığı mutabakat metni eski Türkiye özleminde olanların beklediklerini veren bir metin oldu.

Son dakika.. AFAD duyurdu: Van'da korkutan deprem! Son dakika.. AFAD duyurdu: Van'da korkutan deprem! Haberi Görüntüle

FETÖ'YE SELAM ÇAKMAKTAN GERİ DURMADI

Skandallarla dolu metinde terör örgütü PKK'ya finans ve lojistik desteği sağlayan HDP'li belediyelere atanan kayyumların görevden alınacağını ifade edildi.

FETÖ'cüleri de unutmayan 6'lı masa, 15 Temmuz darbe girişimi sonrası kamudan KHK ile atılan zanlıları göreve iade edeceğini duyurdu. OHAL komisyonları titiz uygulamalar ile mağduriyetleri gidermiş, suçlu olmayanları görevlerine iade etmişti. 6'lı masa ise tüm KHK'lıları göreve iade etmeyi vaat ediyor.

4 saat oturana 1500 TL | İzmir Çeşme'de 1500 TL ücretle dublör müşteri dönemi! 4 saat oturana 1500 TL | İzmir Çeşme'de 1500 TL... Haberi Görüntüle

 TÜM KUVVET KOMUTANLIKLARI GENELKURMAY'A BAĞLANACAK

Altılı Masa 15 Temmuz darbe girişimi sonrası askeriyenin sivilleştirilerek yalnızca görevine odaklanmasını da yanlış buluyor. Bu kapsamda, Milli Savunma Bakanlığı'nın teşkilatlanma yapısını yeniden ele alacağını duyuran 6'lı masa, tüm kuvvet komutanlıklarının Genelkurmay Başkanlığı'na bağlanacağını belirtiyor. Böylece 15 Temmuz öncesindeki askeri yapının geri getirilmesi vaat ediliyor.

Ayrıca, FETÖ'nün en iyi yuvalandığı ve darbeye kadar askeri kademelerde gücünü artırdığı askeri okulları açmak da 6'lı masanın vaatleri arasında yer aldı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading