banner2

Ali İhsan Yavuz: 14 Mayıs'ta Erdoğan'ın 1. olduğunu göreceğiz!

YSK'daki kura çekimlerinden sonra basın mensuplarına açıklama yapan AK Partili Ali İhsan Yavuz, "İnşallah 14 Mayıs'ta açık ara Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın 1'nci olduğunu göreceğiz" dedi.

Gündem 01.04.2023, 16:47 01.04.2023, 17:21
Abone ol

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, "İnşallah 14 Mayıs'ta açık ara Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın 1'nci olduğunu göreceğiz" dedi.

"CUMHURBAŞKANIMIZLA BİRÇOK İLK YAŞADIK"

YSK'daki kura seçimini değerlendiren Ali İhsan Yavuz, pusulanın neresinde olunursa olunsun seçime eşit girildiğini ifade etti. Recep Tayyip Erdoğan’ın oy pusulasında 1'inci sırada yer aldığını belirten Yavuz, şu açıklamalarda bulundu;"İnşallah 14 Mayıs'ta da açık ara Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın 1'inci olduğunu göreceğiz. Yeni serüvende Türkiye'de çok daha marka işler yapılacak, çok daha devasa işlere imza atılacak. Çünkü Türkiye'de Sayın Cumhurbaşkanımızla birçok ilk yaşadık.

"CUMHURBAŞKANIMIZIN TÜRKİYE'NİN BAŞINDA OLMASI ÖNEMLİ"

Yapılamayacaklar, 'yapılamaz' denilenler yapıldı, 'olamaz' denilenler oldu. Bu anlamda birçok ilki, birçok güzelliği, birçok yeniliği yaşadık. Ben bundan sonraki süreçte o atılan adımlar, belki atılan temeller çok daha önemli semerelerin toplandığı bir sürece dönüşecek diye düşünüyorum. Böyle bir süreçte Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yine Cumhurbaşkanı olarak Türkiye'nin başında olması önemli. Oraya doğru gidiyor. En son anketlerde zaten bir önceki oy oranımızın daha üstünde bir oy oranıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın seçileceğini görüyoruz. İnşallah da öyle olacak. Biz de o yeniliklerin devam ettiği, devasa hamlelerin söz konusu olduğu, bizim de milletimize tekrar hizmetkar olarak çalıştığımız bir tabloda karşı karşıya kalacağız."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!