banner2

Akşener ve Ermeni bilmecesi! Gizli ortağa sert sözler

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gizlemeye çalıştıkları ittifak ortakları HDP'nin milletvekili Garo Paylan'ın "sözde Ermeni soykırımı tanınsın" başlıklı kanun teklifine, "Milletimizin başını yere eğdirmeye kalkan hadsizliği şiddetle kınıyorum" ifadeleriyle tepki gösterdi. Akşener'in sahici mi yoksa milleti aldatmaya yönelik mi bu sözleri söylediği ittifaktaki durumuna göre belli olacak.

Gündem 24.04.2022, 01:04 24.04.2022, 02:06
Abone ol
Akşener ve Ermeni bilmecesi! Gizli ortağa sert sözler

Bölücü terör örgütü PKK'nın uzantısı HDP'nin sözde Ermeni soykırımının tanınması için TBMM'ye kanun teklifi vermesi 6'lı masayı çatlatıyor mu?.

HDP milletvekili Garo Paylan'ın "Ermeni Soykırımı’nın Tanınması, Soykırım Faillerinin İsimlerinin Kamusal Alandan Kaldırılması" isimli kanun teklifi, 2 gün önce TBMM Başkanlığı'na sunulmuştu.

AKŞENER'DEN GİZLİ ORTAĞA SERT SÖZLER

İhanet girişimi ülke genelinde infiale neden olurken, HDP'ye bir tepki de ittifak ortakları İyi Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'den geldi.

Akşener, Paylan'ın sözde soykırımın tanınması teklifiyle ilgili olarak Twitter hesabından, "TBMM'ye verdiği sözde "soykırım" teklifiyle, milletimizin başını yere eğdirmeye kalkan hadsizliği şiddetle kınıyorum. Büyük Türk Milleti'nin, gurur duyulacak bir tarihi vardır. Bizler burada oldukça, hiçbir kirli ajanda bu gerçeği değiştiremez." sözlerini kullandı.

SAHTE BAYRAK TAKTİĞİ Mİ UYGULADI?

Her gittiği şehirde vatandaşların HDP ile ittifaklarıyla ilgili sorularını geçiştiren İP'li Akşener'in kamuoyunu aldatmaya dönük siyasi bir numara yapıp yapmadığı ittifakı devam ettirmemesine bağlı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!