Yandex Metrica

Sitede Ara

Akdeniz Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ne zaman, başvuru şartları neler?

Akdeniz Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ne zaman, başvuru şartları neler?

Akdeniz Üniversitesi, Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi için 72 sözleşmeli personel alımı yapacak. Resmi Gazete'de yayımlanan duyuruya göre, alımlar şu şekilde olacak: 43 hemşire, 16 sağlık teknikeri, 2 biyolog, 2 laborant, 2 büro personeli, 2 destek personeli, 2 tekniker, 1 sağlık fizikçisi, 1 perfüzyonist ve 1 teknisyen. Peki, Akdeniz Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ne zaman, başvuru şartları neler?
 

Gündem

07.06.2024, 13:15

Başvuru yapmak isteyen adaylar, 26 Haziran mesai saati bitimine kadar "http://personel.akdeniz.edu.tr/" adresindeki Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen başvurmak zorundadır. Posta, e-posta veya benzeri yöntemlerle yapılan başvurular ile eksik belge sunan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.

Efe Akman kimdir, kaç yaşımda? Efe Akman Ayhan Akman'ın oğlu mu? Efe Akman kimdir, kaç yaşımda? Efe Akman Ayhan Akman'ın oğlu... Haberi Görüntüle

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Adayların başvuruda bulunabilmeleri için istenilen KPSS türünden en az 50 puan almış olmaları gerekmektedir.

Başvuru sonrasında yazılı veya sözlü bir sınav yapılmayacaktır. Lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P3) puanı, ön lisans mezunları için 2022 KPSS (B) grubu (P93) puanı, ortaöğretim mezunları için ise 2022 KPSS (B) grubu (P94) puanı dikkate alınacaktır. KPSS puanlarının eşit olması durumunda diploma tarihi önceliği, bu da aynı ise yaş büyüklüğü esas alınacaktır.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading