banner2

AK Partili Kabaktepe paylaşımıyla İmamoğlu'nu tiye aldı: Sahipsiz İstanbul!

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 14 Mayıs seçimleri sürecinde aday olabilmek için şehir şehir gezerek kendi reklamını yapmaya çalışan İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu tiye alan bir paylaşımda bulundu. Kabaktepe, X hesabından videolu bir paylaşım yapan Kabaktepe, "İstanbul, aklı da fikri de gönlü de İstanbul’da olan bir yönetim istiyor" dedi.

Gündem 25.09.2023, 10:48 25.09.2023, 12:04
Abone ol

Seçildiği günden itibaren İstanbullu vatandaşlara hizmet etmek yerine tatil tatil gezen ya da cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi siyasi çıkarları için her şeyi göza alan İBB Başkanı İmamoğlu,  yerel seçimler öncesinde tepki görmeye devam ediyor. 

KABAKTEPE, İMAMOĞLU'NU TİYE ALDI 

Son olarak geçtiğimiz ay, CHP'deki değişim tartışmalarının gölgesinde Anadolu ziyaretlerine başlayan İmamoğlu Elazığ ve 'değişim' çağrısı yaptığı Kemal Kılıçdaroğlu'nun memleketi Tunceli’de halk buluşmaları düzenlemişti.AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, cumhurbaşkanlığı seçimleri sürecinde aday olabilmek için şehir şehir gezerek kendi reklamını yapan Ekrem İmamoğlu'nu tiye aldı.

İMAMOĞLU'NA GÖNDERMELİ VİDEO 

Osman Nuri Kabaktepee, X hesabından "Sahipsiz İstanbul" temalı bir videolu paylaşım yapan Kabaktepe, "İstanbul, aklı da fikri de gönlü de İstanbul’da olan bir yönetim istiyor" dedi.

Kabaktepe paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul, ‘derdi sadece İstanbul olanları’ bekliyor…

İstanbul, aklı da fikri de gönlü de İstanbul’da olan bir yönetim istiyor…

Kısacası İstanbul, bu 5 yıllık sahipsizliğin ardından AK Kadroları çağırıyor…"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!