banner2

AK Partili isimden dikkat çeken iddia: O isim aday olursa Mansur Yavaş çekilir!

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, katıldığı canlı yayında 'İYİ Parti'de Adnan Beker aday olursa Ankara'da Mansur Bey aday olamaz' dedi.

Gündem 19.09.2023, 10:38 19.09.2023, 11:50
Abone ol
AK Partili isimden  dikkat çeken iddia: O isim aday olursa Mansur Yavaş çekilir!

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan,katıldığı canlı yayınında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Özcan, "İYİ Parti'de Adnan Beker aday olursa Ankara'da Mansur Bey aday olamaz. Hala İddiamın arkasındayım. Beraber çalıştılar, beraber seçim çalışması yaptılar. Birçok şeyi beraber yaptılar. Adnan Bey aday olursa Mansur Bey çekilir, korkar. Bu benim iddiam." dedi.

 

"DAHA ÖNCE BİZİM YAPTIĞIMIZ HİZMETLERİN TABELASINI DEĞİŞTİRDİ"

Hakan Özcan, "Mansur Yavaş daha önceki seçimlerde birçok kez aday oldu ve kazanamamıştı. Ankara'ya hizmete edeceğini söylediği sayısız vaatten sonra gelinen noktada yol yapılınca trafiğin sıkışacağını söyleyen, aynı zaman da yol yapmanın çözüm olmayacağını söyleyen ve daha önce bizim yapmış olduğumuz hizmetlerin tabelasını değiştirip tabela belediyeciliği yapmıştır." açıklamasında bulundu. 

"MAAŞTAN DOLAYI YATIRIMA PAY AYIRAMIYOR"

Yavaş'ın çalışmalarıyla ilgili konuşan  Özcan "Metroyu geçtim çalışır haldeki buz pateninin tadilatını yapıp hizmete açamamış bir belediye başkanından bahsediyoruz. 17 bin 500 kişiyi işe alıyorsun o belediye personele ödeyeceği maaştan dolayı yatırıma pay ayıramıyor. O kadar personel alıyorsun yağmurda ufacık ir yağmurda bile mazgallar temizlenmiyor sel görüntüleri ortaya çıkıyor, Ankara'da ölümler meydana geliyor." dedi.

"YAVAŞ'IN ALGISI ÇÖKTÜ"

14 Mayıs'taki seçimle ilgili Özcan "Sayın Yavaş seçim gecesiyle beraber, seçim süreci ve maratonundaki açıklamaları Sayın Yavaş'ın 'Dürüstüm, doğru söylüyorum' algılarını bir anda çökertti, kendiler çökerttiler." şeklinde konuştu. Ankapark projesiyle ilgili Özcan "Ankapark açıldı, çocuklar, insanlar, aileler geldi faydalandı. Akabinde de kapatıldı. Firma ile anlaşamıyorsun sen belediye başkanısın çözmen lazım. Dert çözmek değil, dert teminatı yakıp oradaki firma ile mahkemelik olup, orayı israf haline getirip burası yanlış diyorsun. Ankara'nın turizm açısından, marka açısından değerini artıran bir şey." die konuştu.

"HALK EKMEK" İDDİASI

Ankara'daki halk ekmeğin zehirli olduğunu öne süren Özcan "Üretim sıcaklık ve soğutmaları tam sağlayamadıkları için rope bakterisi denilen bir bakteri çıkıyor. Bu bakteri ekmeğin içinde gözle görülen bir şey ki zaten vatandaşlardan da şikâyet geldi. Aynı zamanda içerideki personeller de rahatsız oldu." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!