banner2

AK Partili gençlerden Tanju Özcan'a torba torba çimento! 'Erdoğan kazanırsa heykelini dikerim' demişti!

CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın seçimlerden önce “Recep Tayyip Erdoğan seçimi bir kez daha kazanırsa Bolu’nun en görünür yerine devasa bir Erdoğan heykeli dikeceğim” şeklindeki sözünü yerine getirmesi için AK Partili gençler tarafından belediyenin önüne torbalarla çimento bırakıldı.

Gündem 30.05.2023, 01:19 30.05.2023, 01:53
Abone ol
AK Partili gençlerden Tanju Özcan'a torba torba çimento! 'Erdoğan kazanırsa heykelini dikerim' demişti!

Cumhurbaşkanı seçimlerinden önce Bolu Belediyesi Meclis toplantısında, “Recep Tayyip Erdoğan seçimi bir kez daha kazanırsa Bolu’nun en görünür yerine devasa bir Erdoğan heykeli dikeceğim” diyen Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın bu sözlerinin ardından harekete geçen AK Parti Bolu Gençlik Kolları belediye binası önüne torbalarla çimento bıraktı.

28 Mayıs seçimlerinden HDP destekli Altılı Masa'nın adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na 2 milyondan fazla oyla fark atan Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden 12. Cumhurbaşkanı seçilmesinin ardından Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın eski açıklaması gündeme geldi. Özcan geçtiğimiz ay Erdoğan’ın seçilmesi durumunda Bolu’nun devasa bir yerine Erdoğan’ın heykelini dikeceğini ifade etmişti.

GENÇLERDEN ÖZCAN'A 10 TORBA ÇİMENTO YARDIMI

Özcan'ın sözünü tutması için harekete geçen AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Fatih Bayrak ve gençlik kolları üyeleri seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Bolu Belediye binasının önüne gelerek 10 torba çimento torbası bıraktılar.

"BİZ YERİ BELİRLEDİK HEYKELİ DİKMEK DE SANA KALDI”

Fatih Bayrak, “Ben buradan Tanju Özcan’a sesleniyorum. Eğer seçilirse Cumhurbaşkanımızın heykelini yapacağın söylemişti. Anadolu insanının bir sözü vardır, erkek adam sözünü tutar. Tanju Özcan’a buradan sesleniyoruz. Biz yeri belirledik heykeli dikmek de sana kaldı” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!