Yandex Metrica

AK Parti'den Özgür Özel'e sert tepki: Siyasi saldırganlıktır

AK Parti'den Özgür Özel'e sert tepki: Siyasi saldırganlıktır

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bugün yaptığı açıklamalara AK Parti cephesinden tepki geldi. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır." dedi.  

Gündem

13.06.2024, 20:53

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in bugün yaptığı açıklamalarla ilgili sosyal medyadan tepki gösterdi. Açıklamaların nezaket atmosferine yakışmadığını belirten Çelik, "Özgür Özel'in 'suç ortağı' ifadesi siyasi saldırganlıktır." dedi.

Ehliyet alacakların dikkatine! Direksiyon sınavı değişiyor: İki deneme hakkı verilecek Ehliyet alacakların dikkatine! Direksiyon sınavı değişiyor: İki deneme hakkı verilecek Haberi Görüntüle

"SİYASİ NEZAKET ATMOSFERİNE YAKIŞMAYAN SAYGISIZLIK"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik sosyal medya hesabından Özel'in kullandığı "suç ortağı" ifadesine tepki gösterdi. Sosyal medya hesabından bir mesaj paylaşan Çelik, "CHP Genel Başkanı Sn. Özgür Özel’in Cumhur İttifakı’nın birliğinde ve bütünlüğünde bir sorun olduğunu düşünmesi beyhude bir yaklaşımdır. Sn. Özel’in Cumhur İttifakı bileşenlerine “suç ortağı” demesi ise siyasi nezaket atmosferine yakışmayan saygısız bir siyasi saldırganlıktır." açıklamasında bulundu. 

Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında kaldı Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında... Haberi Görüntüle

"CHP İÇİNDEKİ RAHATSIZLIKLARI GİDERME ÇABASI"

Cumhur İttifakı'nın yoluna devam ettiğinin altını çizen Çelik, "Her türlü saldırganlığa siyaset ve hukuk zemininde cevap verecek güçtedir. Özel’in Cumhurbaşkanımızın iade-i ziyareti sonrasında bu şekilde yakışıksız bir açıklama yapmasını, yürüttüğü siyasete dönük olarak CHP içinde meydana gelen rahatsızlıkları giderme çabası olarak görüyoruz." paylaşımında bulundu.

Haksız çıkarmalara son! Bakanlık harekete geçti: CHP ve DEM'li belediyeler işçi kıyımı yapamayacaklar! Haksız çıkarmalara son! Bakanlık harekete geçti: CHP ve DEM'li belediyeler... Haberi Görüntüle

ÖZGÜR ÖZEL NE DEDİ? 

MHP lideri Devlet Bahçeli'nin AK Parti ile CHP arasında ittifakın MHP’nin samimi dileği olduğunu söylemesinden sonra Bahçeli'nin 'ittifak' açıklamalarına CHP Genel Başkanı Özgür Özel'de dahil olarak Özel, "Sayın Bahçeli'ye bir davette bulunayım. Eğer kendisi ittifakından memnun değilse bizim ittifakımıza katılabilir" demişti. 

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

1

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading