AK Parti 'Yüz yüze 100 gün' projesi için sahada: Mahalle mahalle dolaşıyoruz

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” projesi kapsamında birçok belediye başkanı Küçükçekmece’nin mahallelerini ziyaret etti. Ziyarette sorunlar ele alınarak vatandaşlarla istişarede bulunuldu.

Gündem 30.07.2022, 16:30 30.07.2022, 16:30
Abone ol
AK Parti 'Yüz yüze 100 gün' projesi için sahada: Mahalle mahalle dolaşıyoruz

AK Parti 2023 seçimleri için sahaya indi. Bu kapsamda ziyaret öncesi basın açıklamasında bulunan AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, 39 ilçemizde Küçükçekmece’de yaptığımız programın benzerini yapıyoruz” dedi.

22 BELEDİYE BAŞKANI İLÇE TEŞKİLATI ÜYELERİ BİRARAYA GELDİ

Adalet ve Kalkınma Parti'si İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı “Yüz Yüze 100 Gün” programı Küçükçekmece’de başladı. İlçede gerçekleştirilecek ziyaretler öncesi 22 belediye başkanı ve ilçe teşkilat üyeleri Adalet ve Kalkınma Partisi Küçükçekmece ilçe binası önünde bir araya geldi.

'MAHALLE MAHALLE GEZİP VATANDAŞLARIMIZLA BERABER OLACAĞIZ'

Burada, Küçükçekmece‘de mahalle mahalle gezip vatandaşlarla bir araya geleceklerini belirten AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe şunları söyledi:

“İstanbul’umuz da ‘Yüz Yüze 100 gün’ diye bir program planladık ve uyguluyoruz. Bu bağlamda İstanbul’da ki değerli Adalet ve Kalkınma Partisi belediye başkanlarımızla İstanbul milletvekillerimizle, kıymetli bakanlarımızla, 39 ilçemizde Küçükçekmece’de yaptığımız programın benzerini yapıyoruz. Küçükçekmece’de belediye başkanlarımızla mahalle mahalle gezip vatandaşlarımızla beraber olacağız. İstanbullu Küçükçekmeceli kardeşlerimizin gündemi neyse bizim gündemimizde odur. Onlarla Türkiye’yi, İstanbul’u, Türkiye’nin geleceğini konuşacağız. Türkiye’nin bugününü konuşacağız ve ülkemizi daha iyi yarınlara hep beraber nasıl götüreceğimizi istişare edeceğiz.''

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!