banner2

AK Parti yüz yılın mitingine hazır! İstanbul İl Başkanlığı seferberlik ilan etti: 'Seçimi kazandı dedirteceğiz'

Mitinge tarihi bir katılım beklediklerini söyleyen AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, "Evet Recep Tayyip Erdoğan 14 Mayıs'ta yapılacak seçimi kazandı kazanıyor dedirten işaret fişeğini atacağız. Orada bir milyon İstanbulluyla mitingimizi gerçekleştireceğiz." dedi.

Gündem 05.05.2023, 11:34 05.05.2023, 12:18
Abone ol
AK Parti yüz yılın mitingine hazır! İstanbul İl Başkanlığı seferberlik ilan etti: 'Seçimi kazandı dedirteceğiz'

AK Parti İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, "Yüzyılın Mitingi" hedefiyle gerçekleştirilecek Büyük İstanbul Mitingi için Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'ndeki çalışmalar aralıksız devam ediyor.

İl Başkanlığı, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde gerçekleştirilecek "Yüzyılın Mitingi" için ulaşım rehberi hazırladı.

"10 BİN OTOBÜS İLE GÖVDE GÖSTERİSİ"

Milyonlara ev sahipliği yapması beklenen miting için vatandaşların alana rahatlıkla erişebilmesi adına ulaşım rehberi yayımlandı.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'nin gazetecilere verdiği bilgilere göre, vatandaşların miting alanına kolaylıkla ulaşabilmesi için 39 ilçeden toplamda 10 bin otobüs hareket edecek. Her ilçede otobüsler, ilçe başkanlıklarının belirlediği noktalardan hareket edecek.

MARMARAY İLE GELMEK İSTEYENLER

Alana Marmaray ile gelmek isteyenler Yeşilyurt-Yeşilköy durağında inecek. Buradan miting alanına kısa aralıklarla sık sık ücretsiz ring seferleri yapılacak.

METRO HATTI

Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro Hattı'nı tercih edecek olanlar, G-1 ve G-2 kapılarından yaya olarak miting alanına ulaşabilecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!