banner2

AK Parti seçim yol haritasını açıkladı!

AK Parti, seçim için hazırlıklar çalışmaları hazırladı. Teşkilatlar, mitinglere katılım oranlarını incelerken, anketler de seçim çalışmasını şekillendiriyor.

Gündem 07.09.2022, 11:56 07.09.2022, 12:50
Abone ol
AK Parti seçim yol haritasını açıkladı!

AK Parti, seçim çalışmalarını hazırladı. Miting katılım oranlarından, anketlere kadar yeni harita belirlendi. Kapı kapı dolaşılıp vatandaşların sorunları da dinleniyor.

2023 seçimleri için AK Parti il başkanları haftalık çalışmalarını raporluyorken, belediyeler de vatandaşın ihtiyaçlarını not alıyor. Teşkilat ise kapı kapı dolaşarak vatandaşların sıkıntılarını dinliyor. Çalışmalara mitinge katılım oranları ve anketler yön veriyor.

VATANDAŞLARA BİREBİR ULAŞILACAK

Vatandaşa sahada birebir ulaşılarak hazırlanan anketlerdeki son durum seçime kadar masada olacak, anketlere göre oy oranının düştüğü bölgeler varsa, çalışmalar bir kat daha yoğunlaştırılacak.

ÇALIŞMALARA YEREL YÖNETİMLER DE DESTEK VERİYOR

Mitinglere katılımlar ise bir önceki seçimlerdeki katılım oranlarıyla kıyaslanıyor.

Tüm bu veriler ışığında bir yol haritası oluşturan AK Parti'nin çalışmalarına, yerel yönetimler de destek veriyor.

TEŞKİLATLAR KARARSIZLARA ULAŞACAK

Teşkilatlar, anket çalışmaları çerçevesinde kararsızlara ulaşıp sorunlarını çözmek için de bir çalışma başlattı.

Sahadaki seçim çalışmalarında hem çözüm önerileri hem de beklentiler listelenecek.

ÇAY, FINDIK VE ÜZÜMÜN FİYATLARI SEÇMENLERİ OLUMLU ETKİLEDİ

İHA'nın haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından fiyatları açıklanan çay, fındık, ve üzümün seçmenleri olumlu etkilediği ve anket sonuçlarına bu durumun pozitif yönde yansıdığı öğrenildi.

ASGARİ ÜCRET ZAMMI OLUMLU YANSIDI

AK Parti'den ayrılıp özellikle CHP'ye ya da İyi Parti'ye geçen seçmen olmadığını ifade eden AK Parti kaynakları, kararsız kalan seçmenlerin sorunlarının çözülürse yeniden AK Parti'ye döneceğini ifade ederken, özelikle asgari ücrete yapılan zammın anketlere kısa sürede olumlu yansıdığı da öğrenildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!