Yandex Metrica

AK Parti MYK toplandı! Masada kritik başlıklar var

AK Parti MYK toplandı! Masada kritik başlıklar var

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında toplandı. Başıboş sokak köpeklerine ilişkin düzenlemenin yanı sıra ekonomideki son durum ele alınacak. AK Parti'nin 1-2 Temmuz'da belediye başkanlarıyla yapacağı kampın hazırlıkları da MYK'da değerlendirilecek.

Gündem

24.06.2024, 17:23

9 gün süren Kurban Bayramı tatili sonrası AK Parti'de yoğun mesai kaldığı yerden devam ediyor.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplandı.

AK Parti Konferans Salonu'ndaki toplantı saat 15.10'da başladı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısına başkanlık ediyor.

Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Chery Türkiye'de fabrika kuracak mı? Chery Türkiye'de yatırım yapacak mı? Haberi Görüntüle

BAŞIBOŞ SOKAK KÖPEĞİ DÜZENLEMESİNE SON HALİ VERİLECEK

Söz konusu toplantıda son zamanlarda tartışma konusu olan başıboş sokak köpeklerine ilişkin düzenlemeye son halinin verilmesi bekleniyor. Düzenleme, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın onayının ardından TBMM'ye sevk edilecek.

Bahçeli'den 15 Temmuz mesajı: PKK ve FETÖ’nün ayakta kalma şansı yok Bahçeli'den 15 Temmuz mesajı: PKK ve FETÖ’nün ayakta kalma şansı... Haberi Görüntüle

ENFLASYONLA MÜCADELE

Toplantının bir diğer başlığı ekonomi olacak. Hayat pahalılığının yanı sıra fahiş fiyatlarla mücadele ve gıda denetimleri masaya yatırılacak. Enflasyondaki düşüş eğilimi ile başlayan yeni dönemin yol haritası ele alınacak. Enflasyonla mücadelede atılacak yeni adımlar değerlendirilecek.

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu toplantısında 31 Mart Yerel Seçim sonuçları, bir kez daha masaya yatırılacak. Parti teşkilatındaki son durum istişare edilecek. Yaz döneminde sahada yürütülecek çalışmalar görüşülecek.

MHRS çöktü mü, randevu alınabiliyor mu? Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde sorun var mı? MHRS çöktü mü, randevu alınabiliyor mu? Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde... Haberi Görüntüle

AK PARTİ 2. KEZ KAMPA GİRİYOR

Toplantıda, AK Parti'nin bu yılki 2'nci kamp programının hazırlıkları da masaya yatırılacak. AK Parti'nin 2'nci istişare ve değerlendirme kampının tarihi de belli oldu. Bu yılın ikinci kampı 1-2 Temmuz'da Kızılcahamam'da belediye başkanlarıyla yapılacak.

Hatırlanacağı üzere AK Parti'nin ilk kamp programı, 31 Mayıs - 2 Haziran arasında milletvekillerinin katılımıyla yine Kızılcahamam'da yapılmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading