AK Parti'li Hamza Dağ'dan Sözcü'nün algı haberine tepki: Yalanının batsın

Yaptıkları algı haberleriyle muhalefetin yayın organı haline gelen Sözcü gazetesi, 'Erdoğan’dan parti yöneticilerine Cumhurbaşkanı forslu İsviçre malı saat' şeklinde yalan habere imza attı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dag'dan algı operasyonuna imza atan Sözcü gazetesine tepki geldi. Hamza Dağ, ''Yalanınız batsın'' şeklinde paylaşımda bulundu.

Gündem 18.08.2022, 09:51 18.08.2022, 10:45
Abone ol
AK Parti'li Hamza Dağ'dan Sözcü'nün algı haberine tepki: Yalanının batsın

Seçim dönemi yaklaştıkça muhalefet ve onlara yakın medya kanalları algı operasyonuna imza atıp iktidara belaltı vurmanın hesaplarını yapmaya başladı.

Yaptıkları algı haberleriyle muhalefetin yayın organı haline gelen Sözcü gazetesi, 'Erdoğan’dan parti yöneticilerine Cumhurbaşkanı forslu İsviçre malı saat' şeklinde yalan habere imza attı. Yapılan haberde ''Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AKP’nin kuruluş yıl dönümü vesilesiyle parti yöneticilerine ve milletvekillerine bir hediye gönderdi. İsviçre malı saatte Cumhurbaşkanlığı forsu ve Erdoğan’ın imzası bulunuyor.'' şeklinde ifadeler kullandı.

HAMZA DAĞ: YALANINIZ BATSIN

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dag'dan algı operasyonuna imza atan Sözcü gazetesine tepki geldi. Hamza Dağ, sosyal medya hesabı Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; ''Yalanınız batsın. Her zamanki gibi eleştirecek bir şey bulamadığınızda o koca yalanlarınıza sarılıyorsunuz. Hazımsızsınız, yüzsüzsünüz.'' 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!