banner2

AK Parti İstanbul Mitingi! Tarihi İstanbul mitingine gidemeyen sosyal medyada #TürkiyeSanaEmanet etiketinde buluştu: Twitter ise siyasi operasyona girişti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kala İstanbul'da Yenikapı ve Maltepe miting alanlarından milyonlarca kişiyi aynı anda toplayabilecek Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi'nde gerçekleştirdiği Büyük İstanbul Mitingine milyonlar katıldı. Mitinge gidemeyen #TürkiyeSanaEmanet etiketi ile sosyal medya üzerinden buluştu. İşte,  #TürkiyeSanaEmanet etiketi ile Twitter'da paylaşılan bazı kareler...

Gündem 07.05.2023, 17:08 07.05.2023, 18:57
Abone ol
AK Parti İstanbul Mitingi! Tarihi İstanbul mitingine gidemeyen sosyal medyada #TürkiyeSanaEmanet etiketinde buluştu: Twitter ise siyasi operasyona girişti!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 14 Mayıs seçimlerine çok az bir zaman kala belkide tarihin en büyük mitingi olan ve her seçimde yeni bir rekor elde edilen Büyük İstanbul Mitingini bugün gerçekleştirdi. Atatürk Havalimanı bölgesinde sabah saatlerinden beridir katılımın yüksek olması gündem oldu.  Açıklanan verilere göre tarihi İstanbul mitingine 1 milyon 700 bin vatandaş katılım gösterdi.

TWITTER'DAN SEÇİME OPERASYON

Twitter'da gündem olan #TürkiyeSanaEmanet etiketi  sonras Twitter yeni bir operasyona yöneldi. Gün boyu Türkiye gündeminde ilk sırada yer alan #TürkiyeSanaEmanet etiketi Twitter tarafından düşürülürken etiketin paylaşılmasının da böylelikle önüne geçilmek istendiği görüldü.

#TÜRKİYESANAEMANET

Mitinge katılamayan milyonlarca vatandaş ise sosyal medya platformlarından #TürkiyeSanaEmanet etiketi altında yorum ve paylaşımlarda bulundu.

İşte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yanına gidemeyen vatandaşların sosyal medya üzerinden gönderdiği 'Türkiye Sana Emanet' etiketi ile yapılan bazı tweetler...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!