AK Parti'den HDP'li Semra Güzel'in teröristle fotoğraflarına ilişkin son dakika açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, HDP'li Semra Güzel'in teröristle fotoğraflarına dair yaptığı açıklamada 'Yeri ve zamanı gelince Meclis çatısı altında milletimizin istediği doğrultuda hesaplaşacağız.' şeklinde açıklama yaptı.

Gündem 11.01.2022, 15:18 11.01.2022, 16:06
Abone ol
AK Parti'den HDP'li Semra Güzel'in teröristle fotoğraflarına ilişkin son dakika açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, terörist sevgilisi ile fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile ilgili konuştu.

'ZAMANI GELİNCE HESAPLAŞACAĞIZ'

Cahit Özkan, "Yeri ve zamanı gelince Meclis çatısı altında milletimizin istediği doğrultuda hesaplaşacağız." dedi.

FEZLEKE CUMHURBAŞKANLIĞINA GÖNDERİLDİ

Adıyaman'da 2017'de terör örgütü PKK'ya yönelik hava destekli operasyonda etkisiz hale getirilen PKK'lı terörist Volkan Bora'nın cep telefonu incelemesinde, HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel ile çekilen fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Söz konusu fotoğrafların basına yansıması üzerine Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nca Güzel hakkında fezleke hazırlandı. Hazırlanan fezleke Adalet Bakanlığı tarafından, TBMM'ye sunulmak üzere Cumhurbaşkanlığı'na gönderildi.

'SÖZLÜM' DİYE KENDİSİNİ SAVUNDU

HDP'li Semra Güzel, terörist Volkan Bora ile üniversite yıllarında tanıştıklarını ve sözlendiklerini, görüşmenin çözüm sürecinde olduğunu ve örgütün yönlendirmesi ile söz konusu kıyafetleri giydiğini ifade ederek kendisini savunmuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!