AK Parti'den 2023 mesajı: Açık ara farkla birinci parti olacağız

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, 2023 seçimlerine ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.Dağ, 2023 seçimlerinde birinci parti olacaklarını belirterek, "Önümüzdeki 7 aylık çalışma performansıyla Cumhurbaşkanımızı tarihimizin en yüksek oyuyla Cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Açık ara farkla yine yeniden birinci parti olacağız" dedi.

Gündem 17.09.2022, 23:05 17.09.2022, 23:31
Abone ol
AK Parti'den 2023 mesajı: Açık ara farkla birinci parti olacağız

AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ve milletvekillerinin katılımı ile 'AK İcraatlar İzmir' konulu serginin açılışı yapıldı. Açılışta konuşan Dağ, 2023 seçimlerinde AK Parti’nin açık ara birinci parti olacağını ifade etti.

Hamza Dağ, yaptığı konuşmasında şunları söyledi;

"Bugün İHA'ları, kendi uçağımızı konuşuyoruz. Nükleer enerjiyi, Karadeniz doğalgazını, Doğu Akdeniz'den çıkartacağımız doğalgazı konuşuyoruz" diyen Dağ sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu uğraşı verdiğimizde önümüze İtalya, Amerika, tamamı karşımızda durup engellemeye çalışırken, birileri Yunanistan'ı cesaretlendirici işler yapıyor. Kendinize gelin. Aklınızın başınıza devşirin. Burada Doğu Akdeniz'de dünya karbon rezervinin yüzde 47'si var. Yanı başımızdaki bu karbonu ta okyanus ötesinden çıkartıp gelirini kendileri için alacaklar ve bundan Kuzey Kıbrıs ve Türkiye Cumhuriyeti bir pay alamayacak, öyle mi? Enerji bugün için de bir ihtiyaçtır yarın için de öyle. En büyük mesele enerji meselesidir. Karadeniz'e de Akdeniz'e de aynı hamleyi yapıyoruz. Karşımızda duranları tarih affetmeyecek. Ne yaparlarsa yapsınlar. Bu işbirlikçilere de emperyalistlere de Kurtuluş Savaşı'nda gerekli cevabı vermiştik.

“AÇIK ARA FARKLA YİNE YENİDEN BİRİNCİ PARTİ OLACAĞIZ”

Bugün de Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bu cevabı vermesini biliriz. Sadece millete hizmet uğrunda tek vatan, tek devlet, tek millet, tek bayrak düsturuyla yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki 7 aylık çalışma performansıyla Cumhurbaşkanımızı tarihimizin en yüksek oyuyla cumhurbaşkanı seçtireceğiz. Açık ara farkla yine yeniden birinci parti olacağız. Yapılan icraatların videolarını çekerek metaverse gözlükleri ile vatandaşlarımıza sadece il ve ilçe binalarımızda değil meydanlarda da bunları gösterelim. Ben bunla ilgili her türlü desteği vermeye hazırım. İzmir birçok konuda öncü olan bir kent inşallah bu konuda da öncü olacağız."

“ONLAR KONUŞUR AK PARTİ YAPAR”

AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli ise AK Parti'nin İzmir'de yaptıklarını bu sergi sayesinde vatandaşlarla buluşturduklarını belirtip, "Onlar konuşur AK Parti yapar. Onlar ecdadımıza 9 Eylül'de hakaret eder, biz icraat yaparız ve İktisat Kongresi'nin 100'üncü yılında yine toplanması için kamulaştırma yaparak binayı yeniden yaparız. İnşallah Cumhurbaşkanımızın katılımı ile İktisat Kongresi'ni toplayacağız. Vatanını en çok seven, vatanı için en çok çalışandır. İZBAN devletin önderliğinde çok büyük bir ulaşım projesidir. Bugün İZBAN olmasa ulaşım kördüğüm olur, çekilmez hale gelir. İzmir'de bugüne kadar kentsel dönüşümde 25 bin konut yaptık. Şimdi topu taca atmak için kooperatif aldatmacasını öne sürdüler. Onlar baltalıyor biz yapıyoruz. 2023'de inşallah Cumhur İttifakı birinci olacak, 2024'de İzmir Büyükşehir ve birçok ilçeyi kazanacağız" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!