Yandex Metrica

Sitede Ara

Aileler çocuklarınızı bu oyundan uzak tutun! Yandere Simulatör dehşeti: Önce biber gazı sıktı sonra bıçakladı

Aileler çocuklarınızı bu oyundan uzak tutun! Yandere Simulatör dehşeti: Önce biber gazı sıktı sonra bıçakladı

İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde bir ortaokulda  7. sınıf öğrencisi arkadaşını bıçaklayan çocuğun şiddet içerikli 'Yandere Simulatör' oyunu oynadığı ortaya çıktı.  

Gündem

10.06.2024, 18:07

Son zamanlarda çocuklar ve gençler arasında popüler hale gelen 'Yandere Simulatör' oyunu istanbul Beşiktaş'ta bir ortaokulda dehşete neden oldu.

Beşiktaş'ta bir ortaokulda okuyan 7'inci sınıf öğrencisi iki arkadaş arasında sözlü bir tartışma yaşandı. Sözlü tartışma yerini saldıraya bıraktı. G.N.Ç. isimli öğrenci, okul arkadaşı C.K'nın saldırısına uğradı.

15 Temmuz'da hangi yollar ücretsiz? FSM, 15 Temmuz, Yavuz Sultan Selim ücretli mi? 15 Temmuz'da hangi yollar ücretsiz? FSM, 15 Temmuz, Yavuz Sultan... Haberi Görüntüle

ÖNCE BİBER GAZI SIKTI SONRA BIÇAKLADI

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; olaydan, bir gün önce 13 yaşındaki C.K, G.N.Ç'nin evine gidip onu parka çağırarak "Seninle yarın okulda görüşeceğiz." diyerek arkdaşını tehdit etti.

Ertesi gün olduğunda C.K., isimli öğrenci dehşet saçtı. C.K., arkadaşının yüzüne önce biber gazı sıktı daha sonra da ağabeyinin bıçak koleksiyonundan gizlice aldığı bıçakla G.N.Ç'yi bıçakladı.

 

Eşi, fenomen Neslim Güngen’i anında sattı: Bir darbe de çalışanlarından! Zorla kullandırtmışlar Eşi, fenomen Neslim Güngen’i anında sattı: Bir darbe de çalışanlarından!... Haberi Görüntüle

AKCİĞER ZARINDA YIRTIK TESPİT EDİLDİ

Korkunç olayın ardından okul yetkilileri hemen polise ve ambulansa haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı öğrenci apar topar hastaneye kaldırdı. Hastanede tedavisi devam edilen G.N.Ç'nin akciğer zarında yırtık tespit edildi. Okul yönetimi ve emniyet konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Son dakika: Bakan Tunç'tan İzmir'deki elektrik faciasıyla ilgili açıklama: 29 gözaltı kararı! Son dakika: Bakan Tunç'tan İzmir'deki elektrik faciasıyla ilgili açıklama: 29... Haberi Görüntüle

YANDARE SİMULATÖR OYUNUNDAN MI ETKİLENDİ?

Yapılan incelemelerin ardından okul arkadaşını bıçaklayan şüpheli C.K'nın şiddet içerikli oyun olarak bilinen "Yandere Simulatör" oyunu oynadığı ortaya çıktı. Milyonlarca gencin müptelası olduğu oyunda, okulda sevmediğin arkadaşlarını tuzağa düşürüp bir şekilde ortadan kaldırmak ve öldürmek olduğu görüldi.

Haydi camilere! 81 ilde sela okunacak! 15 Temmuz destanı ve şehitleri anılacak Haydi camilere! 81 ilde sela okunacak! 15 Temmuz destanı ve... Haberi Görüntüle

YANDARE SİMULATÖR OYUNUNUN KONUSU NEDİR?

Yandere Simulator, bir anime karakterinin hastalıklı duygularla sevdiği erkeğe yaklaşan hatta onunla yakından ilgilenen diğer kızları gizlice öldürmesi ve cinayete ait tüm delilleri yok etmesi konu ediliyor. 

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading