Afgan provokotör Madina Ghawsi Türklere hakaret etti sosyal medya ayağa kalktı

Türk halkına açıkça nefret kusan ve tehditler savuran Madina Ghawsi adlı Afgan kadın, sosyal medyanın bir numaralı gündemi oldu. Sosyal medya kullanıcıları, Madina Ghawsi adlı Afgan kadının sınır dışı edilmesi için yetkilileri göreve çağırdı.

Gündem 25.06.2022, 13:12 25.06.2022, 14:12
Abone ol

Madina Ghawsi adlı Afgan kadın, çektiği videolarla Türk halkına açıkça nefret kustu ve tehditler savurdu. Madina Ghawsi adlı Afgan kadının Türk halkı hakkında sarf ettiği sözler sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

''EN YAKIN ZAMANDA ÜLKENİZ BATACAK''

Madina Ghawsi, geçtiğimiz günlerde Ankara'da yaşanan sel felaketine atıfta bulunarak Türkiye ve Türk halkı hakkında saygısızca ifadeler kullandı. Sosyal medyada yayınladığı videoda "en yakın zamanda ülkeniz batacak" şeklinde saygısızca, nankörce ve hadsizce ifadeler kullanan Madina Ghawsi isimli Afgan kadın, ''Bunu unutmayın. En yakın zamanda ülkeniz batacak. Kalacaksınız böyle. Bir tane Afgan kötü bir şey yaptı diye binlerce Afgan'ın ağzından ekmeğini alıyorsunuz. Biteceksiniz inşallah ve bu olacak.'' şeklinde ifadeler kullandı.

TÜRKİYE'DE OKUMUŞ

Türkiye'nin ekmeğini yiyip Türk halkına kin kusan Madina Ghawsi isimli Afgan kadının provokotörlüğe soyunması sosyal medyada büyük olay oldu. #MadinaGhawsiTutuklansın etiketi Twitter'da bir numaraya yerleşti. Şu an Almanya'da yaşadığı iddia edilen Afgan kadının Aksaray Üniversitesi'nde işletme bölümünde okuduğu ortaya çıktı.

İşte Madina Ghawsi için sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!