Yandex Metrica

Sitede Ara

AFAD çalıştı, İBB baktı; İmamoğlu konser bitimi ancak özür diledi

AFAD çalıştı, İBB baktı; İmamoğlu konser bitimi ancak özür diledi

Avcılar'daki metrobüs kazasındaki iş bilmeyen yönetim anlayışı ile sınıfta kalan ve vatandaşların tepkisini çeken İBB Genel Başkanı Ekrem İmamoğlu ortaya çıktı. Algı yönetimine geçen İmamoğlu hastaneyi ziyaret ettiği o anları sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu paylaşımında ayrıca, "Kaza nedeniyle oluşan aksama nedeniyle tüm hemşehrilerimden içtenlikle özür dilerim." ifadelerini de kullandı.

Gündem

27.02.2024, 05:31

Avcılar'daki metrobüs kazasındaki iş bilmeyen yönetim anlayışı ile sınıfta kalan ve vatandaşların tepkisini çeken İBB Genel Başkanı Ekrem İmamoğlu ortaya çıktı. İmamoğlu'nun Madrigal ve Can Ozan'ın Kemerburgaz'daki YBT etkinlik alanındaki konserleri izledikten sonra özür paylaşımında bulunması dikkat çekti. konserin ardından İmamoğlu kazada yaralananları hastanede ziyaret etmesi vatandaşların tepkisinden alıkoymadı. 

Algı yönetimine geçen İmamoğlu hastaneyi ziyaret ettiği o anları sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu paylaşımında ayrıca, "Kaza nedeniyle oluşan aksama nedeniyle tüm hemşehrilerimden içtenlikle özür dilerim." ifadelerini de kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avcılar'da 99 kişinin yaralandığı metrobüs kazası sırasında oluşan aksama nedeniyle İstanbullulardan özür diledi.

İmamoğlu, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, "Bu akşam İstanbul’da hepimizi üzen bir kaza yaşadık. Yaralı vatandaşlarımızı hastanede ziyaret ettim. Hepsi iyileşene kadar bize emanet. Kaza nedeniyle oluşan aksama nedeniyle tüm hemşehrilerimden içtenlikle özür dilerim." ifadelerini kullandı.

İş insanı Yasin Ersin ile Selin Kabaklı sevgili mi? İş insanı Yasin Ersin ile Selin Kabaklı sevgili mi? Haberi Görüntüle

NE OLMUŞTU?

İstanbul Avcılar'da 4 metrobüsün çarpışması sonucunda yaşanan kazada 99 kişi yaralanmıştı. Kaza sonrasında metrobüs seferleri dururken, İstanbul trafiğinde yoğunluk yaşanmıştı. Vatandaşlar D-100 Karayolu'nda yürümüş, araç sürücüleri ise kontak kapatmıştı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading