Yandex Metrica

Sitede Ara

Adımları saniye saniye takip edildi! MİT ve EGM'den derin soruşturma: FETÖ'nün 'kadın' yapılanması çökertildi!

FETÖ ile mücadele tüm birimlerde aralıksız bir şekilde devam ediyor. MİT ve Emniyet tarafından yürütülen başarılın operasyonla FETÖ’nün İstanbul'daki güncel "kadın" yapılanması  çökertildi. 

Gündem

30.05.2024, 16:29

FETÖ'nün İstanbul'daki güncel "kadın" yapılanması teknik takip ve derin bir soruşturmayla çökertildi. Örgütün para transferi ise polislerin kamerasına anbean takıldı.

FETÖ'nün yeniden yapılanma çabaları, güvenlik güçlerinin aralıksız takibiyle anında önleniyor. Yürütülen titiz soruşturmalarda şüpheliler hem teknik hem de fiziki olarak saniye saniye takip ediliyor. Bu kez İstanbul'da örgütün para transferi güvenlik güçleri tarafından görüntülendi.

Türkiye'nin maçı bu akşam mı? Türkiye Avusturya maçı ne zaman saat kaçta? Türkiye'nin maçı bu akşam mı? Türkiye Avusturya maçı ne zaman... Haberi Görüntüle

POŞETLE PARA TRANSFERİ 

Kameralara yansıyan görüntülere göre, kalabalık alanda buluşan FETÖ'cülerin kısa süre konuştuğu, ardından biri tarafından diğerine poşet içerisinde para verdiği görülüyor. Görüntülerdeki 2 kişi yakalanarak gözaltına alındı.

Afra Saraçoğlu'nun babası kim? Uğur Saraçoğlu ne iş yapıyor? Afra Saraçoğlu'nun babası kim? Uğur Saraçoğlu ne iş yapıyor? Haberi Görüntüle

SARILARAK PARAYI VERDİ 

Emniyet birimleri paranın örgüt evlerinin kirası için el değiştirdiğini tespit etti. FETÖ yeniden oluşum için evler kiralandı. Kiralar ise örgüt yönetici yardımcıları vasıtasıyla kamuya açık alanlarda gizlice ev sorumlularına verişdi. 10 saniyelik bir sarılma ile para dolu poşetin teslim edilmesi ise örgütün gizliliğe verdiği önemi gösterdi. 

Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında kaldı Pendik'te skandal! Maganda kurşununun hedefi oldu! Boynundan giren kurşun, ağzında... Haberi Görüntüle

İSTANBUL'DAKİ KADIN YAPILANMASI ÇÖKERTİLDİ 

MİT ve İstanbul Kaçakçılık Şubesinin birlikte yürüttüğü başarılı ortak operasyon sonucunda 38 kişi yakalanarak gözaltına alındı. Böylece Fetullahçı terör örgütünün İstanbul'daki güncel kadın yapılanması çökertildi.

Savaş gemilerimiz yola çıktı: Deniz Kuvvetleri Komutanı Tatlıoğlu'ndan açıklama Savaş gemilerimiz yola çıktı: Deniz Kuvvetleri Komutanı Tatlıoğlu'ndan açıklama Haberi Görüntüle

KOD İSMİ: EZGİ 

FETÖ'nün İstanbul'daki kadın sorumlusunun Almanya’da yaşadığı tahmin edilen firari Örgüt Yöneticisi Tuğba K. olduğu ortaya çıktı. Örgütteki kod isminin de Ezgi olduğu belirlendi. Tuğba K.'nın, İstanbul’daki sözde FETÖ kadın yapılanmasını üst düzey terör örgütü yöneticisi olan 4 kişiyle birlikte yönettiği tespit edildi. 

Kanal 7'nin acı günü: İlker Yılmaz hayatını kaybetti Kanal 7'nin acı günü: İlker Yılmaz hayatını kaybetti Haberi Görüntüle

TERÖR ÖRGÜTÜ ÜYELERİNİN HER BİRİNİN FARLI EVİ BULUNUYOR 

Güvenlik güçleri örgütün Kadın yapılanmasına ilişkin çarpıcı ayrıntılara da ulaştı. Buna göre, örgüt evlerinde kalanların ortak özelliği hepsinin İstanbul’da yaşadığı farklı bir evi daha bulunuyor. Örgüt üyelerinin internet mesajlaşma uygulamaları üzerinden yazıştığı ve tamamının 18 yaşın üzerinde olduğu ve  yakalanmaları durumunda hangi ifade vereceğinin de öğretildiği de tespit edildi. 

 

Habere Tepki Ver

1

1

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading