banner2

91 yaşındaki Kore gazisi Arslantaş'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme isteği gerçek oldu!

91 yaşındaki Kore Gazisi Temel Arslantaş'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme isteği gerçek oldu. Temel dede Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. Mutluluğu gözlerine yansıyan Arslantaş, ''Her namazdan sonra dua ediyorum. Allah işini rast getirsin, cennetine koysun onu. Bahçeli'ye de selam söylesin” dedi.

Gündem 17.03.2023, 12:14 17.03.2023, 13:55
Abone ol

İstanbul'da yaşayan 91 yaşındaki Kore Gazisi Temel Arslantaş'ın tek dileği Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı görebilmek. İHA'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı haber sonrası Temel dedenin isteği yerine getirildi. 

ANKARA'DA GÖRÜŞTÜLER

Kore Gazisi Temel dede Ankara'da Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüştü. AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca tarafından karşılanan Temel dedeye, Meclis koridorlarında bulunan birçok milletvekili yakın ilgi gösterdi.

ASKER SELAMIYLA KARŞILADI

Grup toplantısı öncesinde gerçekleşen görüşmede Temel dede, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı asker selamıyla karşıladı.

ALLAH SANA SAĞLIK VERSİN

Yanında getirdiği tespihi Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye eden Temel Dede, depremde hayatını kaybeden vatandaşlar için başsağlığı dileyerek "Seni gördüğüme sevindim, Allah sana sağlık versin" dedi.

HER NAMAZDAN SONRA DUA EDİYORUM

Görüşme sonrasında mutluluğu gözlerinden okunanTemel dede, "Her namazdan sonra dua ediyorum. Allah işini rast getirsin, cennetine koysun onu. Bahçeli'ye de selam söylesin" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!