Yandex Metrica

Sitede Ara

81 il için kritik UYARI: Meteoroloji uzmanları tarih ve saat verdi! Akşam saatlerinden itibaren etkili olacak

81 il için kritik UYARI: Meteoroloji uzmanları tarih ve saat verdi! Akşam saatlerinden itibaren etkili olacak

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden vatandaşlara uyarı! Havalar mevsim normallerinin dışında seyretmeye devam ediyor. Tüm yurdu etkisi altına alacak olan kuuvetli yağış önce Meteoroloji'den vatandaşlara dikkatli olun uyarısı geldi.

Gündem

23.01.2024, 20:56

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden yapılan son açıklamada, sıcaklıkların düşeceği ve sağanak yağışların etkisini gösterebileceği belirtilmiştir. Bu nedenle, halkın bu duruma karşı tedbirli olması önemle vurgulanmıştır ve ardı ardına uyarılar yapılmıştır.

Konya'da 15 Temmuz'da bugün otobüsler bedava mı? Konya'da toplu taşıma hangi saatlerde ücretsiz? Konya'da 15 Temmuz'da bugün otobüsler bedava mı? Konya'da toplu taşıma... Haberi Görüntüle

KUVVETLİ YAĞIŞ ÖNGÖRÜSÜ

Son yapılan hava durumu açıklamasına göre, ülke genelinde parçalı ve çok bulutlu bir hava bekleniyor. Yerel sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlar Marmara'nın kuzeyi, Ege'nin iç ve güney kesimleri, Akdeniz, iç Anadolu, Karadeniz, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde görülecek. Bazı bölgelerde kuvvetli yağışlar öngürülüyor. 

13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi ilçede oldu? Merkez üssü neresi? 13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi... Haberi Görüntüle

HORTUM UYARISI

Ani sel,  su baskını, dolu, yıldırım, hortum gibi olumsuzlukların oluşabileceğini söylenirken bu durumlara karşı vatandaşların dikkatli olması gerektiği vurgulandı. Ayrıca kuvvetli rüzgarlara karşı da tedbirli olunması önem taşıyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading