Yandex Metrica

8 Haziran Cumartesi nüfus müdürlüğü saat kaçta açılacak? Nüfus Müdürlükleri bugün (8 Haziran) açık mı?

8 Haziran Cumartesi nüfus müdürlüğü saat kaçta açılacak? Nüfus Müdürlükleri bugün (8 Haziran) açık mı?

Milyonlarca öğrenci hayallerini kurduğu üniversite için 8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar günü YKS oturumlarında ter dökecek. Öğrencilerin herhangi bir aksilik yaşamaması için nüfus müdürlükleri de 8 ve 9 Haziran'da açık olacak. Peki 8 Haziran Cumartesi nüfus müdürlüğü saat kaçta açılacak? Nüfus Müdürlükleri bugün (8 Haziran) açık mı?

Gündem

06.06.2024, 15:11

Milyonlarca öğrenci 2024 YKS sınavında ter dökecek. 8 Haziran Cumartesi günü önce TYT oturumu yapılacak. Ardından 9 Haziran Pazar günü ise AYT ve YDT oturumları yapılacak. 

Oğlu ve kayınpederi feci şekilde can vermişti! Antalyasporlu Naldo'yu kahreden kazada karar açıklandı Oğlu ve kayınpederi feci şekilde can vermişti! Antalyasporlu Naldo'yu kahreden... Haberi Görüntüle

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ 8 HAZİRAN (BUGÜN) AÇIK MI?

Nüfus müdürlükleri 8 Haziran ve 9 Haziran tarihlerinde vatandaşlara hizmet verecek. Öğrenciler 8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar günleri Nüfus Müdürlükleri'nden işlem yapılabilecek. 

Polat davasında bir gelişme daha! Dilan Polat'ın tahliyesine ilişkin karar verildi! Polat davasında bir gelişme daha! Dilan Polat'ın tahliyesine ilişkin karar... Haberi Görüntüle

8 HAZİRAN CUMARTESİ NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ SAAT KAÇTA AÇILACAK?

Nüfus müdürlükleri 8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar günleri açık olacak. Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün sosyal medya hesabından yapılan duyuruda "sınav merkezi olan il ve ilçe nüfus müdürlüklerimiz 8 Haziran Cumartesi günü 07.00-17.00, 9 Haziran Pazar günü 07.00-15.30 saatleri arasında açık bulundurulacaktır." denildi. 

18 Temmuz TFF başkanlık sonuçları saat kaçta belli olur? TFF seçim sonucu ne zaman açıklanır? 18 Temmuz TFF başkanlık sonuçları saat kaçta belli olur? TFF... Haberi Görüntüle

NÜFUS MÜDÜRLÜKLERİ SINAV GÜNÜ AÇIK OLACAK

Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “8 Haziran Cumartesi ve 9 Haziran Pazar günü gerçekleşecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek adayların ihtiyaç duyacakları belgeleri karşılamak amacıyla sınav merkezi olan il ve ilçe nüfus müdürlüklerimiz 8 Haziran Cumartesi günü 07.00-17.00, 9 Haziran Pazar günü 07.00-15.30 saatleri arasında açık bulundurulacaktır. Sınava girecek adayların vakit kaybı yaşamamaları için başvurudan önce sınava giriş belgesini ibraz ederek müracaat etmesi gerekmektedir” denildi.

Son dakika... Resmi Gazete'de yayımlandı! Metin Kıratlı, AYM üyeliğine atandı Son dakika... Resmi Gazete'de yayımlandı! Metin Kıratlı, AYM üyeliğine atandı Haberi Görüntüle

2024 YKS SINAVI NE ZAMAN?

2024 yılında YKS sınav tarihleri belli oldu. 08 Haziran 2024 tarihinde YKS'nin 1. oturumu olan TYT yapılacak. AYT ve YDT ise 9 Haziran Pazar günü yapılacak.

 

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading