Yandex Metrica

Sitede Ara

40 dereceyi geçecek! Sıcak çarpmasına karşı uyarı: Bu saatlerde dışarı çıkmayan

40 dereceyi geçecek! Sıcak çarpmasına karşı uyarı: Bu saatlerde dışarı çıkmayan

Ülke genelinde havalar ısındı ve aşırı sıcaklar artmaya devam ediyor. Bazı illerde termometrelerin 40 derecenin üzerine çıkması bekleniyor. Uzmanlar, birçok bölgede vatandaşları sıcak çarpmasına karşı dikkatli olunması konusunda uyardı.

Gündem

04.06.2024, 10:42

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, bir haftalık hava tahmini raporu yayımladı. Hava sıcaklıklarının ülkemiz genelinde mevsim normalleri üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Hava tahmin raporuna göre yurt genelinde bugünden itibaren sıcaklıklarda artış bekleniyor.

Bordeaux neden küme düştü? Bir kez daha küme düşme cezası verildi? Bordeaux neden küme düştü? Bir kez daha küme düşme cezası... Haberi Görüntüle

7 GÜNLÜK TAHMİN RAPORU

Yurt genelinde bugünden itibaren artması beklenen sıcaklıkların bazı illerde 40 derecenin üzerine çıkması bekleniyor. Sıcaklıkların mevsim normallerinin 3 ila 8 derece üstünde seyretmesinin bekleniyor. Hava sıcaklıkları ülke genelinde mevsim normallerinin 8 ila 12 derece üzerinde seyredeceği tahmin ediliyor.

Fenerbahçe Lille maçı ne zaman, saat kaçta? FB-Lille Şampiyonlar Ligi 3. ön eleme maçları ne zaman? Fenerbahçe Lille maçı ne zaman, saat kaçta? FB-Lille Şampiyonlar Ligi... Haberi Görüntüle

BU SAATLERDE DIŞARI ÇIKMAYIN

Bazı illerimizde sıcaklıkların 40 derece ve üzerinde olması öngörülüyor. Sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün verileri uyarınca yaşlı ve kronik rahatsızlığı olan vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekiyor. Uzmanlar, öğle saatlerinde dışarıya çıkılmaması gerektiği konusunda uyardı.

Dünyanın gözü bu zirvede: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik temaslar Dünyanın gözü bu zirvede: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan peş peşe kritik temaslar Haberi Görüntüle

SICAK ÇARPMASINA DİKKAT

Mega kent İstanbul'da bugün en sıcak gün yaşanacak. İstanbul'da gölgedeki sıcaklık 35 derece, güneşin altında 45 dereceye yakın hissedilecek. Marmara bölgesinde gölgedeki sıcaklık 37-38 dereceye ulaşacak, güneşin altında ise 45 derece. Cuma günü ise hissedilen sıcaklık 6 derece birden düşecek.

Habere Tepki Ver

1

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Recep KIYATSIL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading