banner2

21 Kasım Salı İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün okul var mı, yok mu, tatil mi?

Öğrenci ve veliler için önemli bir konu: Hafta sonunda devam eden yoğun yağışlar ve Marmara, Ege Bölgesi'nde etkili olan fırtına sonrasında, ara tatilin ardından okula dönmeye hazırlanan öğrenci ve veliler, İstanbul Valiliği'nden okulların tatil edilip edilmeyeceği konusunda beklenen açıklamayı aldı. İstanbul'da bazı ilçelerdeki okullara bir günlük ara verilmiştir. Öğrenci ve velilere duyurulan bu kararın, olumsuz hava koşullarının etkilerini minimize etmek ve güvenliği sağlamak amacıyla alındığı belirtilmiştir. Resmi açıklamaları takip etmek önemlidir. Peki 21 Kasım Salı İstanbul'da okullar tatil mi? 21 Kasım Salı günü bugün okul var mı, yok mu, tatil mi? Yarın İstanbul'da okul var mı? 

Gündem 21.11.2023, 10:15 21.11.2023, 12:00
Abone ol
21 Kasım Salı İstanbul'da okullar tatil mi? Bugün okul var mı, yok mu, tatil mi?

Günün ilk ışıklarıyla birlikte ara tatilden okula dönmeye hazırlanan öğrenciler ve veliler, İstanbul'da okulların tatil edilip edilmediğini merak ediyor. İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava koşulları nedeniyle bazı ilçelerde ilkokul, ortaokul, lise ve okul öncesi kurumların eğitime bir günlük ara verildiği duyuruldu. Bu durum, çocuğu olan ailelerin hangi il ve ilçelerde okulların tatil olduğunu öğrenmek için araştırma yapmalarına neden oldu. Peki 21 Kasım Salı İstanbul'da okullar tatil mi? 21 Kasım Salı günü bugün okul var mı, yok mu, tatil mi? 

21 KASIM SALI İSTANBUL'DA OKULLAR TATİL Mİ?

İstanbul Valiliği'nden 20 Kasım'da gelen ilk tatil açıklamasına göre, Şile ilçesinde olumsuz hava koşulları nedeniyle eğitim ve öğretime bir günlük ara verildiği belirtildi. Bu açıklama, Şile ilçesindeki öğrenci ve velileri etkiledi, okulların tatil edilmesiyle ilgili bilgi arayışlarına neden oldu.

BUGÜN OKUL VAR MI, YOK MU, TATİL Mİ?

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamaya göre, olumsuz hava şartlarının etkisiyle Şile ilçesindeki ilk ve orta dereceli okullarda 20 Kasım Pazartesi günü eğitime bir gün süreyle ara verildi. Aynı zamanda, Şile İlçesi'ndeki kamu kurumlarında çalışan hamile, engelli ya da kronik hastalığı bulunan personel de 20 Kasım tarihinde idari izinli sayılacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!