Yandex Metrica

Sitede Ara

2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? ÖSYM TYT-AYT-YDT sınav giriş belgeleri yayımlandı mı, ne zaman yayımlanacak? Bu sene üniversite sınavı ne zaman?

2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? ÖSYM TYT-AYT-YDT sınav giriş belgeleri yayımlandı mı, ne zaman yayımlanacak? Bu sene üniversite sınavı ne zaman?

ÖSYM 2023 sınav takvimini geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. ÖSYM tarafından açıklanan 2023 sınav takvimine göre üç oturum şeklinde yapılacak olan YKS sınavına çok az bir zaman kaldı. Üniversiteye gitmek için heyecanlanan binlerce öğrenciler ise YKS sınav yerleri için ÖSYM'den gelecek açıklamayı merakla bekliyor. Peki, 2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? ÖSYM TYT-AYT-YDT sınav giriş belgeleri yayımlandı mı, ne zaman yayımlanacak? Bu sene üniversite sınavı ne zaman?

Gündem

23.01.2024, 20:57

ÖSYM'nin 2023 yılı için yayımladığı sınav takvimi açıklanmıştı. Üniversiteye gitmek için heyecanlanan binlerce öğrenciler ise YKS sınav yerleri için ÖSYM'den gelecek açıklamayı merakla bekliyor.  Peki, 2023 YKS sınavı ne zaman, hangi tarihte yapılacak? ÖSYM TYT-AYT-YDT sınav giriş belgeleri yayımlandı mı, ne zaman yayımlanacak? Bu sene üniversite sınavı ne zaman?

Karadeniz'de deprem paniği! Vatandaşlar sokaklara fırladı Karadeniz'de deprem paniği! Vatandaşlar sokaklara fırladı Haberi Görüntüle

Son dakika... Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki görevden affını istedi Son dakika... Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki görevden affını... Haberi Görüntüle

ÖSYM TYT- AYT-YDT SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI MI, NE ZAMAN YAYIMLANACAK?  

Üniversiteye gitmek isteyen binlerce öğrenci YKS sınavına girmek için hazırlıklarını tamamlamaya başladı. ÖSYM 2023 yılında yapılacak sınav takvimini açıkladı.  Bun bağlamda öğrenciler, üç oturumdan oluşacak YKS'ye haziran ayında girecek.

YKS 1. oturum (TYT) 17 Haziran
YKS 2. oturum (AYT) 18 Haziran
YKS 3. oturum (YDT) 18 Haziran

Kaçakçılara 'Define-1' operasyonu: Çok sayıda kişi yakayı ele verdi Kaçakçılara 'Define-1' operasyonu: Çok sayıda kişi yakayı ele verdi Haberi Görüntüle

Bakan Güler'den 40 km'lik derinlik vurgusu: Teröristlerden temizlemeye kararlıyız Bakan Güler'den 40 km'lik derinlik vurgusu: Teröristlerden temizlemeye kararlıyız Haberi Görüntüle

2023 YKS SINAVI NE ZAMAN, HANGİ TARİHTE YAPILACAK?

2023 YKS sınavına girmek için gerekli olan sınav giriş belgeleri şimdilik yayımlanmadı. Resmi bir açıklama geldiği vakit haberimize eklenecektir. Belgelerin sınavdan 10 gün önce yani 7 Haziran tarihinde erişime sunulması bekleniyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading