banner2

2023 MEB LGS / LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? Sınav giriş belgesi sorgulama!

2023 MEB LGS / Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak sorusu bugün öğrenciler tarafından sıkça araştırılıyor. 2023 LGS sınavına az bir zaman kala, sınava girecek olan binlerce öğrenci, sınav yerlerini sorgulayıp sorgulayamadığınğ araştırıyor. Peki,  LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? İşte 2023 MEB LGS  Sınav giriş belgesi sorgulaması

Gündem 26.05.2023, 17:49 26.05.2023, 17:57
Abone ol
2023 MEB LGS / LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? Sınav giriş belgesi sorgulama!

2023 LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak sorusu bugün binlerce aday öğrenciler tarafından iyi bir lisede eğitim öğretim hayatlarını devam ettirmek için sorgulanıyor. Türkiye genelinde yapılacak LGS sınavı öncesinde, öğrenciler sınava girecekleri okul ve salonları öğrenmek için internette MEB tarafından yapılan resmi bir açıklama bekliyor. Peki,  LGS sınav giriş yerleri belli oldu mu, ne zaman açıklanacak? İşte 2023 MEB LGS  Sınav giriş belgesi sorgulaması

LGS SINAV GİRİŞ YERLERİ BELLİ OLDU MU, NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Bugün Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) binlerce öğrencinin gireceği LGS sınavının giriş yerleri hakkında son dakika açıklamada bulundu. Binlerce adayın LGS sınav giriş yeri, salonu, sıra numarası gibi bilgilerin yer aldığı açıklama MEB tarafından yayımlandı.

Sınavlara girecek olan adaylar, https://www.meb.gov.tr/ adresinden sınav giriş yerlerini kolaylıkla sorgulayabiliyor. Buraya tıklayarak ilgili sayfaya güvenli bir şekilde ulaşabilirisiniz.

LGS SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

Milli  Eğitim Bakanlığın internet sitesinde yer alan açıklama doğrultusunda, LGS sınavına girecek öğrenciler, sınav merkezi, bina, salon ve sıra bilgilerine Bakanlığın "http://www.meb.gov.tr/" internet adresi ve e-Okul üzerinden kolaylıkla ulaşabilir. 

SINAV GİRİŞ BELGESİ SORGULAMA

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!