banner2

2023 İSTANBUL TUZLA TOKİ KURA ÇEKİMLERİ | İstanbul Anadolu Yakası Tuzla TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? TOKİ kura kabul edilen ve edilmeyen isim listeleri PDF

2023 İSTANBUL TOKİ KURA ÇEKİMLERİ | Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin kura çekimlerinin İstanbul'a ne zaman geleceği merak ediliyor. Asrın felaketi olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremler sebebiyle kuraların ertelenmesinin sonrasında İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan  Tuzla ve Silivri ’de kura çekilişine hak kazanan isimler açıklandı mı? İstanbul Anadolu Yakası Tuzla TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? ve TOKİ İstanbul kura başvurusu isim listesi - Arnavutköy, Başakşehir, Esenler TOKİ kura çekilişi kazananlar ve reddedilenler isim listesini PDF haberimizde derledik.

Gündem 30.03.2023, 10:31 30.03.2023, 10:31
Abone ol
2023 İSTANBUL TUZLA TOKİ KURA ÇEKİMLERİ | İstanbul Anadolu Yakası Tuzla TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? TOKİ kura kabul edilen ve edilmeyen isim listeleri PDF

2023 İSTANBUL TOKİ KURA ÇEKİMLERİ | Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesinin kura çekimlerinin İstanbul'a ne zaman geleceği internette arama motorlarında sıklıkla araştırılıyor. Asrın felaketi olarak nitelenen Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle kuraların ertelenmesinin sonrasında İstanbul Anadolu Yakası'nda yer alan  Tuzla ve Silivri ’de kura çekilişine hak kazanan isimler açıklandı mı? İstanbul Anadolu Yakası Tuzla TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? ve TOKİ İstanbul kura başvurusu isim listesi - Arnavutköy, Başakşehir, Esenler TOKİ kura çekilişi kazananlar ve reddedilenler isim listesini PDF haberimizde derledik.

TUZLA TOKİ KURA ÇEKİLİŞ TARİHİ NE ZAMAN?

TOKİ İstanbul kura çekimi; Başakşehir, Arnavutköy, Esenler, Çatalca, Tuzla ve Silivri ilçelerinde toplamda 50 bin konutu kapsıyor. İstanbul Anadolu Yakası Tuzla TOKİ kura çekiliş tarihi ne zaman? sorusu sıkça araştırılıyor. İstanbul'da yapılacak 50 bin sosyal konutun kura çekimleri 16 Mart'ta başlayacak. Bu doğrultuda, Tuzla'daki dairelerin kura çekimleri 16 Mart ile 29 Mart arasında yapılacak. 30 Mart'ta hem Çatalca hem de Silivri'deki evlerin kura çekimi yapılacak. 1-19 Nisan arası ise Arnavutköy, Başakşehir, Esenler'de kura çekimi yapılacak.

TOKİ KURA KABUL EDİLEN İSİM LİSTELERİ PDF

TOKİ kura kabul edilen listeleri şimdilik sadece (ARNAVUTKÖY-BAŞAKŞEHİR-ESENLER) için yapıldı.

KABUL EDİLEN ŞEHİT YAKINI, TERÖR MALULÜ VE GAZİ İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
 

KABUL EDİLEN ENGELLİ BAŞVURULARI İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
 

KABUL EDİLEN GENÇ BAŞVURULARI İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN
 

KABUL EDİLEN EMEKLİ BAŞVURULARI İSİM LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

TOKİ TUZLA BAŞVURU KABUL EDİLEN VE EDİLMEYENLER LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!