Yandex Metrica

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kim neden kapattı?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kim neden kapattı?

Dün gece 15 Temmuz Şehitler Köprüsü bir süreücü tarafından kapatıldı. Adının R.C.Ç olduğu öğrenilen şahsın arabasına SMA yazdığı ve elinde kırmızı kablolu bir pim tuttuğu belirtildi. İhbar üzerine ekipler harekete geçti. Eylemi yapan şahısın teslim olmasıyla köprü yeniden trafiğe açıldı. Köprünün uzun süre kapalı olması nedeniyle trafikte yoğunluk yaşandı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nü kim neden kapattı? soruları ise vatandaşlar tarafından sorulmaya başlandı.

Gündem

15.06.2024, 08:47

15 Temmuz Şehitler Köprüsüdün akşam saat 22.00 sıralarında bir araçla kapatıldı. Aracını köprünün ortasında yan durduran şüpheli araçtan inerek eylem yapmaya başladı. Bipolar hastası olduğu iddia edlen R.C.Ç.'nin aracının üzerinde 'SMA' yazdğı görüldü. Güvenlik ekipleri harekete geçerek köprüdeki trafiği kesti. Çift yönlü trafiğe kapatılan köprü R.C.Ç. polis ekiplerine teslim olmasıyla yeniden açıldı.

MSB duyurdu: 3 PKK/YPG'li terörist etkisizi hale getirildi MSB duyurdu: 3 PKK/YPG'li terörist etkisizi hale getirildi Haberi Görüntüle

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ'NÜ KİM NEDEN KAPATTI?

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nün neden kapatıldığına dair çeşitli iddialar gelmişti. Yolu kesen sürücünün bipolar hastası olduğu öğrenildi. İkna edilerek teslim olan sürücünün devletin SMA hastalarına yardım etmesi için böyle bir eyleme başvurduğunu ve bir devlet büyüğü ile görüşmek istediğini söylediği belirtildi.

Alex De Souza Antalyaspor'dan ayrılacak mı? Alex De Souza Antalyaspor'dan ayrılacak mı? Haberi Görüntüle

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ AÇILDI MI?

YAklaşık 1,5 saat süren ikna çalışmalarının ardından R.C.Ç. teslim oldu ve yol çift taraflı olarak yeniden açıldı. 

13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi ilçede oldu? Merkez üssü neresi? 13 Temmuz bugün Tokat'ta deprem mi oldu? Deprem nerede, hangi... Haberi Görüntüle

ALİ YERLİKAYA'DAN AÇIKLAMA

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya olaya ilişkin açıklamada bulundu. Yerlikaya "15 Temmuz Şehitler Köprüsünde, üzerinde SMA yazan bir aracın saat 22.14'te yolu kapatması nedeniyle köprü trafiği çift yönlü olarak trafiğe kapatılmıştır. Aracı kullanan R. C. Ç. adlı şahsın 1,5 yıldır bipolar tedavisi gördüğü tespit edilmiştir. Emniyet görevlilerimiz şahısla müzakere etmiş ve şahıs ikna edilip teslim alınmıştır. Gelişmelerden kamuoyu bilgilendirilecektir" dedi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Mehmet KARAKOCA

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading