Yandex Metrica

Sitede Ara

1 saat önce uyardıktan sonra otobüs şarampole yuvarlandı! Kahraman polis 23 kişiyi ölümden kurtardı!

Kütahya’da devrilerek 3 kişinin yaralandığı yolcu otobüsünün, Eskişehir otogarından çıkış yapmadan önce trafik polisi tarafından durdurularak tüm yolculara emniyet kemeri taktırıldığı ortaya çıktı. Kazadan 1 saat önce taktırılan emniyet kemeriyle 23 kişinin hayatı kurtarıldı. 

Gündem

23.06.2024, 10:08

Polislerin Eskişehir’den çıkış yaparken emniyet kemeri konusunda sürücü ve yolcularını bilgilendirdiği otobüs Kütahya’da kaza yaptı. Polis uyarısından sonra bütün yolcuların kemer taktığı ve 3 kişinin yaralandığı kazadan sonra yolcular, bilgilendirme yapan ekiplere teşekkür etti.

11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek dersler bugün yatacak mı? 11 Temmuz Haziran ek ders ücreti yattı mı? Öğretmen ek... Haberi Görüntüle

TERMİNALDEN ÇIKIŞ YAPMADAN EMNİYET KEMERİ UYARISI YAPILDI 

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı trafik tedbirleri kapsamında 12-23 Haziran tarihleri arasında çeşitli uygulamalar yapıldı. Bu kapsamda, 21 Haziran günü saat 15.30'da Kütahya istikametine gitmek üzere yola çıkan bir otobüsteki sürücü ve yolcular, Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden çıkış yapmadan önce polis ekiplerince emniyet kemeri kullanımı konusunda uyarıldı. 

Gözaltına alınmıştı! Gaga Bulut olarak bilinen fenomenin ifadesi çıktı: Suç olduğunu bilmiyordum! Gözaltına alınmıştı! Gaga Bulut olarak bilinen fenomenin ifadesi çıktı: Suç... Haberi Görüntüle

EMNİYET KEMERİ HAYAT KURTARDI 

Otobüs Kütahya’ya doğru hareket ettikten sonra, Kütahya'da 1 saat içinde kaza yaptı. Kazada, tüm yolcuların emniyet kemeri takmış olması sayesinde sadece 3 kişi yaralandı. Yaralılar hafif şekilde yaralanarak kazayı atlattı.

Zonguldak'ta tehlikeli gelişme: Denizde mayın görüldü! SAS komandoları bölgede Zonguldak'ta tehlikeli gelişme: Denizde mayın görüldü! SAS komandoları bölgede Haberi Görüntüle

YOLCULAR POLİSLERE TEŞEKKÜR ETTİ 

 Kaza sonrası yolcular, Eskişehir otogarından çıkarken trafik polislerinin yaptığı bilgilendirme sayesinde emniyet kemeri taktıklarını ve bu sayede daha ciddi yaralanmalardan korunduklarını ifade etti. Yolcular, kazadan sonra Eskişehir Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde bilgilendirme yapan trafik polislerine teşekkür etti.

Habere Tepki Ver

6

0

0

0

0

0

0

0

Yorumlar (0)

Zehra EVCİL

TRHaber.com - Gündem


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading