banner2

Zeynep Çiçek kimdir? Samsun Bafra Belediye Başkan adayı kimdir? Zeynep Çiçek hangi partiden aday oldu?

Bir zamanlar Bafra Belediye Başkanı adayı olan Zeynep Çiçek'ten gelen haber herkesi şaşırttı. Sosyal medyada yer alan iddialara göre Zeynep Çiçek'in evinden 2 kamyon dolusu çöp çıktı. Yıkım kararı alınan bina ise belediye ekipleri tarafından yıkıldı. Zeynep Çiçek ise evden çıkanların çöp olmadığını savundu. Peki Zeynep Çiçek kimdir? Samsun Bafra Belediye Başkan adayı kimdir?

Genel 22.09.2023, 08:20 22.09.2023, 08:55
Abone ol
Zeynep Çiçek kimdir? Samsun Bafra Belediye Başkan adayı kimdir? Zeynep Çiçek hangi partiden aday oldu?

Samsun Bafra belediyesine ait olan ve yıkım kararı çıkartılan 2 katlı binaya gelen ekipler gözlerine inanmadı. Evden kamyonlarca dolusu çöp çıktı. Tabakhane Mahallesi Akçaoğlu Çıkmazı'nda 2 katlı binada yaşayan kişinin ise 2019 yılında Bafra Belediye Başkanı adayı Zeynep Çiçek’in olduğu öğrenildi. DSP'den aday olan Zeynep Çiçek seimlerde 3 bin 721 oy aldı. Ev zabıta ekiplerince yıkılmaya başlandı. Zeynep Çiçek ise evden çıkanların çöp olmadığı görüşünü bir kez daha yineledi. 

ZEYNEP ÇİÇEK KİMDİR?

Zeynep Çiçek Samsun'un Bafra İlçesi'nde Tabakhane Mahallesi Akçaoğlu Çıkmazı'nda 2 katlı binada yaşıyordu. Bina zabıta ekiplerince yıkıldı. 59 yaşında olan Zeynep Çiçek 2019 belediye seçimlerinde Demokratik Sol Parti'den (DSP) belediye başkan adayı olmuştu. 

1964 yılında dünyaya gelen Zeynep Çiçek Ortaokul mezunudur. Açık liseye kaydı devam eden Zeynep Çiçek Bafra'da doğmuş ve büyümüştür.

Hayatı Samsun'un Bafra ilçesinde ve köylerinde geçen Zeynep Çiçek 31 Mart 2019 seçimlerinde Samsun Bafra Belediye Başkan adayı oldu. 

Zeynep Çiçek seçimlerde 3 bin 721 oy aldı.

ZEYNEP ÇİÇEK HANGİ PARTİDEN BELEDİYE BAŞKANI ADAYI OLDU?

Zeynep Çiçek DSP'den Samsun Bafra Belediye başkanı adayı oldu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!