Yüzünü asitle yakan erkek arkadaşıyla evlendi! 13 yıl 6 ay ceza almıştı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde Berfin Özek, erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik tarafından asitli saldırıya maruz kalmıştı. Berfin Özek yüzüne asit atan eski sevgilisi ile dün evlendi.

Genel 12.12.2021, 18:21 12.12.2021, 18:24
Abone ol
Yüzünü asitle yakan erkek arkadaşıyla evlendi! 13 yıl 6 ay ceza almıştı

Hatay'ın İskenderun ilçesinde 15 Ocak 2019 tarihinde dershaneden çıkıp evine giden Berfin Özek, bir süre önce ayrıldığı eski erkek arkadaşı Casim Ozan Çeltik'in asitli saldırısına maruz kalmıştı. 

Yüzünde yanık oluşan Özek, hastanedeki tedavisinin ardından taburcu olmuş fakat yüzünde yanık izleri kalmış ve sağ gözü görme yetisini kaybetmişti. Özek'in göz kapakları ve dudağına estetik operasyon yapılmıştı.

13 YIL 6 AY CEZA ALMIŞTI  

Saldırının ardından tutuklanan Çeltik'e kasten yaralama suçundan 13 yıl 6 ay hapis cezası verilmişti. 2020 yılının Nisan ayında, davanın görüldüğü 1. Ağır Ceza Mahkemesi'ne dilekçe vererek Casim Ozan Çeltik hakkındaki şikayetini geri alan Özek, daha sonra verdiği karardan pişman olduğunu belirtti. 

O dönem ağır bir travma geçirdiğini ifade eden Özek şikayetini geri çekmişti. 

ASİTLE SALDIRAN ERKEK ARKADAŞIYLA EVLENDİ 

Casim Ozan Çeltik son duruşmada tahliye edildi. Berfin Özek ile barışan zanlı evlenmeye karar verdi. Berfin Özek yüzünü tanınmaz hale getiren erkek arkadaşı ile dün evlendi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!