banner2

Vahşi cinayette kan donduran detaylar ortaya çıktı!

Alınan bilgiye göre İstanbul'da iki çocuk annesi Hanife Demirci'yi sokak ortasında bıçaklayarak öldüren ve başında sigara içen Satı Mehmet Demirci'nin olaydan bir gün önceden otelde kaldığı, cep telefonunu sakladığı ve olay yerine başkasına ait araçla gittiği ortaya çıktı.

Genel 13.11.2021, 10:32
Abone ol
Vahşi cinayette kan donduran detaylar ortaya çıktı!

Bahçelievler ilçesi Kocasinan Merkez Mahallesi'nde önceki gün sabah saatlerinde iki çocuk annesi Hanife Demirci, 11 yıldır evli olduğu Satı Mehmet Demirci ile boşanma aşamasındaydı ve iki aydır ayrı yaşıyorlardı.

YANINDAKİ EKMEK BIÇAĞIYLA SALDIRDI

Çocuklarını okula götüren Hanife Demirci, eşi Satı Mehmet Demirci ile okulda buluştu. Bir süre tartışan çift çocuklarını okula bıraktıktan tekrar tartışmaya başladı. O sırada Satı Mehmet Demirci, yanındaki ekmek bıçağıyla kadına saldırdı. Talihsiz kadın ambulansla götürüldüğü hastanede vefat etti. Satı Mehmet Demirci ise olay yerinde polis ekipleri tarafından gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.

PLANLI CİNAYET

Satı Mehmet Demirci ilk sorgusunda cinayeti planlı şekilde işlediği ortaya çıktı. Bir gün önceden Hanife Demirci'nin evine yakın bir yere gelen ve geceyi otelde geçiren Demirci, sabah çıkmadan önce cep telefonunu otelde sakladığı ortaya çıktı.

KATİL ALADATILDIĞINI ÖNE SÜRDÜ

Daha sonra başkasına ait araçla olay yerine giden Satı Mehmet Demirci bir saat boyunca Hanife Demirci'nin gelmesini bekledi. Karısını öldürdükten sonra gözaltına alınıp polis merkezine götürülen Satı Mehmet Demirci aldatıldığını öne sürdü. Satı Mehmet Demirci sorgusunda da susma hakkını kullandı. Polis merkezinde işlemleri biten Satı Mehmet Demirci, tutuklanma talebiyle Bakırköy Adliyesi'ne sevk edildi

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!