banner2

Ümraniye Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir? Yol tarifleri, Ümraniye Millet bahçesi toplu taşıma

Ümraniye Millet Bahçesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla bugün resmi olarak hizmete açıldı. 330 bin metrekare alandan oluşan Ümraniye Millet Bahçesi'nin nerede yer aldığı merak ediliyor. Peki, Ümraniye Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir?

Genel 05.11.2021, 17:36
Abone ol
Ümraniye Millet Bahçesi nerede, nasıl gidilir? Yol tarifleri, Ümraniye Millet bahçesi toplu taşıma

ÜMRANİYE MİLLET BAHÇESİ NEREDE?

Ümraniye Millet Bahçesi İstanbul'un merkez ilçelerinden biri olan Ümraniye'de yer alıyor. Ümraniye Millet Bahçesi adresi: Saray, Küçüksu Cd. No:2010, 34768 Ümraniye/İstanbul

ÜMRANİYE MİLLET BAHÇESİNE NASIL GİDİLİR?

Ümraniye Milllet Bahçesi'ne İstanbul'un her noktasından toplu taşıma araçları kullanılarak ulaşılabilir.

ÜMRANİYE MİLLET BAHÇESİ'NDE OTOPARK VAR MI?

330 bin metrekare alandan oluşan; yürüyüş parkurları, bisiklet yolları ve doğaya zarar vermeyen doğalgazlı mangallarıyla dikkati çeken Ümraniye Millet Bahçesi'nde ziyaretçilerin araçlarını güvenle park edebilecekleri bin araçlık bir otopark yer alıyor. Millet bahçesi, 24 saat izlenebilen güvenlik kameralarıyla korunuyor.

ÜMRANİYE MİLLET BAHÇESİ ÖZELLİKLERİ

Futbol, basketbol ve voleybol sahaları, kulüp binası ve spor tesisi, Akademi Ümraniye Gençlik Atölyeleri, 10 adet oyun alanı, 6 takım spor aleti, macera parkı, seyir kulesi, mini golf sahası, refleksoloji parkı, etkinlik alanı, 11 adet seyir terası ve geçiş köprüleri, doğal şelale, restoran ve kafeteryalar, 2 adet büfe, meyve bahçesi, İstanbul'da yetişen ağaç türleri sergi alanı, 45 adet kuş evi, 2 adet bisiklet istasyonu, gözleme ünitesi, et satış ünitesi, 3 adet bay ve bayan mescidi, 46 adet tuvalet ve 6 adet mermer çeşme bulunuyor.

Ücretsiz internet hizmetinin yer aldığı tesiste, 4 adet elektrikli araç da vatandaşlara bahçe içerisinde hizmet veriyor. Millet bahçesinde ayrıca, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteğiyle yapılan ses bariyeri de yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!