banner2

Twitter (X) çöktü mü? Twitter neden açılmıyor 18 Eylül Pazartesi? Twitter akış neden yenilenmiyor?

Son yıllarda Twitter, sosyal medya platformları arasında büyük bir popülarite kazanmış durumda. Kullanıcılar, güncel gelişmeleri takip etmek, düşüncelerini paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak için Twitter'ı sıkça kullanıyorlar. Bu nedenle birçok kişi, günlük rutinlerinin bir parçası haline getirdiği Twitter'a düzenli olarak giriş yapar. Peki Twitter (X) çöktü mü? Twitter neden açılmıyor 18 Eylül Pazartesi? Twitter neden yenilenmiyor?

Genel 18.09.2023, 17:17 18.09.2023, 17:20
Abone ol
Twitter (X) çöktü mü? Twitter neden açılmıyor 18 Eylül Pazartesi? Twitter akış neden yenilenmiyor?

Twitter'a giriş esnasında problemle karşılaşan kullanıcılar ilk olarak Twitter'ın çöküp çökmediğini internette sorguluyor. Peki Twitter (X) çöktü mü? Twitter neden açılmıyor 18 Eylül Pazartesi? Twitter neden yenilenmiyor?

TWİTTER (X) ÇÖKTÜ MÜ?

Mevcut araçlar sayesinde Twitter'da meydana gelen sorunları ve kesintileri takip etmek mümkün. Kullanıcıların uygulama hakkında yaptıkları raporlar, platformun genel performansını değerlendirmemize yardımcı olur. Yukarıdaki grafikte son 24 saat içinde Twitter ile ilgili yapılan raporları gözlemleyebilirsiniz. Grafiğe göre, bazı teknik sorunlar yaşandığı görünüyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!