banner2

TUSAŞ yöneticisi Serdar Demir, Ankara'da toprağa verildi

İstanbul'dan Ankara'ya dönerken geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden TUSAŞ Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir, Karşıyaka Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Genel 14.11.2021, 20:44
Abone ol
TUSAŞ yöneticisi Serdar Demir, Ankara'da toprağa verildi

İstanbul'daki SAHAEXPO Savunma Fuarı'na katıldıktan sonra Ankara'ya aracıyla dönerken Kızılcahamam'da geçirdiği trafik kazası nedeniyle hayatını kaybeden TUSAŞ yöneticisi Serdar Demir, son yolculuğuna uğurlandı. 

Türk Havacılık ve Uzay Sanayii (TUSAŞ) Kurumsal Pazarlama ve İletişim Başkanı Serdar Demir için ikindi namazının ardından cenaze namazı kılındı. Demir'in naaşı daha sonra omuzlar üzerinde Karşıyaka Mezarlığı'na getirilerek burada defnedildi. 

Cenaze törenine Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Genel Müdür Vekili Sadık Piyade, Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı Celal Sami Tüfekçi, TUSAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Bozdoğan, TUSAŞ Genel Müdürü Temel Kotil, STM Genel Müdürü Özgür Güleryüz, HAVELSAN Genel Müdürü Mehmet Akif Nacar, SDT Uzay ve Savunma Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Ömer Korkut, BİTES Genel Müdürü Uğur Coşkun, TUSAŞ çalışanları, savunma ve havacılık sanayisinde faaliyet gösteren bazı firmaların yönetici ve temsilcileri katıldı.

Törenin ardından Serdar Demir'in yakınları ve Temel Kotil taziyeleri kabul etti.


Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!