banner2

TOGG kapora iadesi nasıl, nereden alınır? TOGG 60 bin TL iadesi ne zaman? İşte TOGG Trumore ücret iadesi başvuru

Türkiye'nin gururu yerli imkanlar ile üretilen otomobili TOGG için nefesler tutuldu. Türkiye'nin yüzüncü yılında, 20 bin adet yerli araç kurada ismi çıkanlar ile buluşacak. 29 Mart Çarşamba günü yapılan kura çekilişinde ismi çıkmayan vatandaşlar arama motorlarında 'TOGG kapora iadesi nasıl, nereden alınır? TOGG 60 bin TL iadesi ne zaman, TOGG Trumore ücret iadesi başvuru' araştırmaları yapılıyor. Detaylar haberimizde...

Genel 29.03.2023, 15:27
Abone ol
TOGG kapora iadesi nasıl, nereden alınır? TOGG 60 bin TL iadesi ne zaman? İşte TOGG Trumore ücret iadesi başvuru

Türkiye'nin gururu yerli imkanlar ile üretilen otomobili TOGG için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Türkiye'nin yüzüncü yılı vesilesiyle 20 bin adet erken üretilecek olan TOGG milli araca ön başvuru sayısı 170 bini aşmış vaziyette. Bunun üzerine 20 bin asil ve 20 bin yedekten oluşan iki liste belirleneceğini açıklayan TOGG yetkilileri, aracı alabilecek kişilerin, ön başvurunun kura seçimi ile belirleneceğini paylaştı. Kurada adı açıklanmayan kişiler arama motorlarında 'TOGG kapora iadesi nasıl, nereden alınır? TOGG 60 bin TL iadesi ne zaman? İşte TOGG Trumore ücret iadesi başvuru' sorularına yanıt arıyor. İşte detaylar...

TOGG KAPORA İADESİ NASIL, NEREDEN ALINIR?

Yerli ve milli otomobilimiz Togg'un ön sipariş başvuru sayısı 177 bin 467'ye kadar çıktı. Togg'un ön sipariş süreci 27 Mart Pazartesi günü saat 22.00'da sona ererken, yerli otomobili satın almaya öncelik kazananlar kura çekiminde belli olacak. Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına sonrasında ise bankalarına bağlı olarak otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak.

TOGG 60 BİN TL NE ZAMAN İADE EDİLECEK?

TOGG 60 bin TL ne zaman iade edilecek sorusunun yanıtı merak ediliyor. Yapılan açıklama doğrultusunda, ön ödeme sürecinde yatırılan 60 bin TL tutarındaki ücret, en geç 14 gün içinde hesaplara yatacak.

TOGG ÜCRET İADESİ NASIL BAŞVURULUR?

TOGG ön ödemeyi geri alabilmek için herhangi bir başvuru gerekmiyor. Çekilişte sipariş hakkı kazanamayan kullanıcıların ön ödeme bedelleri ise kullanıcıların Trumore e-Cüzdanlarına ardından bankalarına bağlı olarak en geç 14 gün içinde otomatik olarak hesaplarına geri yatırılacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!