banner2

THY gençlere kapılarını açıyor! 'Take-Off Jr.' programı ile kariyet fırsatı sunuluyor

Türk Hava Yolları 'Take-Off Jr.' programıyla gençleri işe almaya başlayacak. Lisans son sınıf ve yeni mezunlara açılan kadro ile gençlere kariyer fırsatı sunulacak.

Genel 23.03.2022, 10:50
Abone ol
THY gençlere kapılarını açıyor! 'Take-Off Jr.' programı ile kariyet fırsatı sunuluyor

Türk Hava Yolları, iş ilanı ile lisans son sınıf öğrencileri ve yeni mezunlara kariyer sunma kararı aldı. 

THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan açıklamada, Take-Off Jr." isimli programın değerlendirme süreçlerini tamamlayan yetenekli olduğuna karar verilen adaylar tam zamanlı çalışma ile Türk Hava Yolları personeli olacak. 

SON SINIF VE MEZUN ÖĞRENCİLER BAŞVURABİLECEK 

Doğum tarihi 1 Ocak 1994 ve sonrası olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan gençlere yönelik ilana lisans son sınıf öğrencileri ve mezunlar başvurabilecek. 

Yayınlanan ilanda İngilicez bilen, iletişimi ve gelişimine dikkat eden, yeni ve uygulanabiilir fikirler üretebilen, takım çalışmasına yatkın gençlerin tercih edileceği belirtildi. 

SON BAŞVURU 28 MART 

Son başvuru tarihi 28 Mart 15.00 olarak açıklanırken, başvuruların THY'nin internet sitesinden yapılabileceği belirtildi. 

THY'nin yeni programı ile kariyer yapmak isteyen gençlere farklı alanlarda çalışma fırsatı sunuluyor. 

FARKLI BİRİMLERDE ÇALIŞMA ŞANSI 

Programı başarıyla tamamlayanlar, insan kaynakları ve destek üniteleri, kalite ve teknik, mali işler, uçuş operasyonları, planlama, pazarlama ve satış, Turkish Cargo, yatırım ve anlaşmalar ve bölgesel uçuşlar gibi birimlerde çalışma imkanı yakalayacak. 

'GÖKYÜZÜNÜN KAPILARINI GENÇLERE AÇIYORUZ'

Söz konusu programla ilgili açıklama yapan THY Basın Müşaviri Yahya Üstün, "Türk Hava Yolları ailemize katılmak isteyen yeni mezun ve lisans son sınıf öğrencisi arkadaşlarıma bir müjdemiz var. Başlattığımız Take-Off Jr. yetenek programıyla gökyüzünün rekabetçi ve hızlı gelişen kapılarını gençlere açıyoruz" ifadelerine yer verdi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!