Yandex Metrica

Sitede Ara

Temel Karamollaoğlu'dan Akıncı TİHA tebriği

Temel Karamollaoğlu'dan Akıncı TİHA tebriği

Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, parti genel merkezinde yaptığı basın açıklamasında Bayraktar Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracı (TİHA) için tebriklerini paylaştı.

Genel

23.01.2024, 17:55

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, parti genel merkezinde yaptığı basın açıklamasında TİHA'dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi vurduktan sonra kendi kafasına sıktı! Aracın içinde dehşet saçtı! Sokak kan gölüne döndü: İki kişiyi... Haberi Görüntüle

"TİHA ŞU ANDA GÖKLERDE"

Baykar tarafından yerli ve milli imkanlarla geliştirilen ve Türk Silahlı Kuvvetleri envanterine giren Bayraktar Akıncı Taarruzi İnsansız Hava Aracına (TİHA) hakkında konuşan Karamollaoğlu, sözlerini şu ifadeleri kullandı:

"Milli imkanlarla geliştirilen Akıncı TİHA şu anda göklerde. Ben bundan dolayı Bayraktar ailesini bir bütün olarak tebrik etmeyi bir vazife olarak görüyorum. Yıllardır kendilerini tanıdım, çok ama çok büyük başarılara imza attılar, şu anda da ülkemizin medarıiftiharı oldular ve ülkemize bir güç kazandırdılar. İnşallah bundan sonra bu gelişmenin üzerine daha büyük ideallerin inşa edildiği bir dönem olur."

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading