banner2

TEM İstanbul-Ankara yönü kapalı mı, açık mı? Ne zaman açılacak? Anadolu Otoyolu Kaynaşlı-Abant Ankara yönü, açık mı, kapalı mı?

TEM Kaynaşlı-Abant kavşakları arasında onarım çalışması yapılacağı açıklandı. Çalılşmaların 25 Eylül'den başlayacağı ve 46 gün boyunca süreceği belirtildi. İstanbul'dan Ankara istikametine gitmek üzere yola çıkan vatandaşlar ise TEM İstanbul-Ankara yönü kapalı mı? Ne zaman açılacak? Anadolu Otoyolu Kaynaşlı-Abant Ankara yönü, açık mı, kapalı mı? sorularına yanıt arıyor.

Genel 21.09.2023, 15:09 21.09.2023, 15:22
Abone ol
TEM İstanbul-Ankara yönü kapalı mı, açık mı? Ne zaman açılacak? Anadolu Otoyolu Kaynaşlı-Abant Ankara yönü, açık mı, kapalı mı?

TEM (Anadolu Otoyolu) Bolu Dağı geçişi Kaynaşlı-Abant kavşakları arasında bakım ve onarım çalışmalarına başlanacağı duyuruldu. Sürücülerin bu güzergahta kullancağı alternatif yollar da belli oldu. İstanbul-Ankara yönünde 46 gün boyunca çalışmaların devam etmesi bekleniyor. 

TEM İSTANBUL-ANKARA YÖNÜ KAPALI MI? (KAYNAŞLI-ABANT)

İstanbul-Ankara arası Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişinde aynaşlı-Abant kavşakları arasında yol bakım ve onarım çalışmalarının yapılacağı belirtildi. 25 Eylül'den itibaren başlayacak olan çalışmaların 46 gün boyunca devam edeceği belirtildi. Onarım çalışması süresince 23 kilometrelik kısım trafiğe kapalı olacak.

ANADOLU OTOYOLU KAYNAŞLI-ABANT ANKARA YÖNÜ AÇIK MI, KAPALI MI?

İstanbul-Ankara arası Anadolu Otoyolu'nun Bolu Dağı geçişi Kaynaşlı-Abant kavşaklarında 23 kilometrelik kesim onarım çalışması nedeniyle trafiğe kapatılacak. Çalışma kapsamında  (Bolu Tüneli dahil), tünel portallarının çelik konstrüksiyon olarak Kaynaşlı yönünde uzatılması ve 3 viyadükte 5 derz değişimi yapılacak.

YOL NE ZAMAN AÇILACAK?

Trafiğe kapalı olan kısımın 9 Kasım'da açılması planlanıyor. Ancak bu tarih erkene yada geriye sarkabilir. Çalışmanın 25 Eylül-9 Kasım tarihleri arasında yapılcağı açıklandı. 25 Eylül saat 08.00'den 9 Kasım saat 17.00'ye kadar, 46 gün süreyle, trafiğe kapalı olacak.

TEM İSTANBUL-ANKARA YÖNÜ NEREDE KAPALI?,

Bolu Dağı geçişi Kaynaşlı-Abant kavşaklarında 23 kilometrelik kesiminin trafiğe kapatılacağı belirtildi. Çalışmalar 25 Eylül'de başlayacak. 

ALTERNATİF YOL NERESİ?

Ankara istikametindeki trafik D-100 Devlet Yolu üzerinden sağlanacak, otoyolun İstanbul istikameti ise hizmet vermeye devam edecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!