banner2

Tedbirinizi alın! Meteoroloji'den Marmara için yağış uyarısı

Meteoroloji'den yapılan son dakika değerlendirmesine göre; Marmara, Doğu Anadolu ve Karadeniz'in bazı kesimlerinde sağanak bekleniyor.

Genel 18.09.2021, 10:45
Abone ol
Tedbirinizi alın! Meteoroloji'den Marmara için yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden alınan tahminlere göre, kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı, yer yer çok bulutlu, Marmara'nın kuzey ve doğusu, Batı Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Çankırı ve Artvin çevrelerinin sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.Trakya ve İstanbul'un Avrupa yakası ile Doğu Anadolu ve Karadeniz bölgelerinin bazı kesimlerinde yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarıya göre, ülkenin kuzey, iç ve doğu kesimlerinde hava parçalı ve yer yer çok bulutlu olacak.

Trakya kesimi, Kars, Iğdır, İstanbul'un Avrupa yakası, Kastamonu kıyıları, Rize ve Artvin'in iç kesimleri ile Ağrı ve Van'ın doğu ilçelerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak öngörülüyor.

Diğer yerlerde ise havanın az bulutlu ve açık olması bekleniyor.

Bazı illerde beklenen hava durumuyla günün en yüksek sıcaklıkları ise şöyle:

Ankara: Parçalı bulutlu 26 derece

İstanbul: Parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinde Anadolu Yakası ile gece saatlerinden itibaren il geneli sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı 28 derece

İzmir: Az bulutlu ve açık 34 derece

Adana: Az bulutlu ve açık 34 derece

Antalya: Az bulutlu ve açık 32 derece

Samsun: Parçalı bulutlu 27 derece

Trabzon: Parçalı bulutlu 28 derece

Erzurum: Parçalı, yer yer çok bulutlu 22 derece

Diyarbakır: Az bulutlu ve açık 33 derece

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!