Tantunicide mide bulandıran olay! Çöpten toplayıp tekrar müşteriye sundular

İstanbul Kadıköy'de her gün yüzlerce kişinin yemek yediği 'Ayla' isimli tantunicide skandal görüntüler ortaya çıktı. Çöpe dökülen biberleri toplayıp tekrar müşteriye sundular.

Genel 15.01.2022, 11:14 15.01.2022, 12:25
Abone ol

İstanbul Kadıköy'de yer alan işlek bir caddede hizmet veren 'Ayla' isimli tantunicide çekilen görüntüler adeta mide bulandırdı.

Kadıköy'de yer alan işlek bir caddede hizmet veren tantunicide çekilen görüntüler adeta mide bulandırdı. Restoranda müşterilere servis edilen ancak müşterilerin tabağında bırakıp yemediği acı biberler, işletme sahibinin isteğiyle, tekrar servis edilmek üzere çalışan işçilere çöpten toplatıldı.

'YIKAYIP KOYACAĞIZ'

Olaya ilişkin çekilen görüntülerde işletme sahibi tarafından çalışanların hem azarlandığı hem de çöpe atılan biberleri tek tek ayıkladığı görülüyor. Görüntülerde mekanın işletmecisi, ''Müşteri tabağına elini bile sürmüyor, ısırmıyor, niye çöpe atalım? Yıkayıp koyacağız'' dediği görülüyor.

HAFTALIK İZİNLER İPTAL

İşletmeci, personeline ise ''Burayı kendi yeriniz gibi görmediğiniz müddetçe ensenizdeyim. Haftalık izinlerinizi de iptal ediyorum'' şeklinde seslendiği duyuluyor. Gelen şikayetler sonrasında zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Gıda ve Tarım İlçe Müdürlüğü ekipleri de ürünlerden numune topladı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!