banner2

Siyasiler Fatma Girik için başsağlığı mesajı paylaştı

Bugün hayatını kaybeden Yeşilçam'ın ünlü oyuncusu Fatma Girik için, siyasiler başsağlığı mesajı paylaştı.

Genel 24.01.2022, 12:03 24.01.2022, 12:22
Abone ol
Siyasiler Fatma Girik için başsağlığı mesajı paylaştı

TBMM Başkanı Mustafa Şentop, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, TBMM Başkanı Şentop, Twitter'daki hesabından Girik'in fotoğrafını paylaşarak, "Sinemamızın unutulmaz filmlerinin büyük oyuncusu Fatma Girik'e Allah'tan rahmet diliyorum. Sinemamızın, sevenlerinin ve ailesinin başı sağolsun." dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaoğlu ise, Twitter hesabından, hastanede tedavisi sırasında ziyaret ettiği Fatma Girik ile olan fotoğrafını paylaşarak, "Sanat ve siyaset dünyamızın usta ismi Fatma Girik’in vefatından dolayı büyük üzüntü duydum. Topluma ayna tutan eserleriyle ve siyasetteki duruşuyla gönüllerde taht kuran Şişli eski belediye başkanımız Fatma Girik’e Allah’tan rahmet diliyorum. Ülkemizin başı sağ olsun" ifadesini kullandı.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun da sosyal medya hesabından, "Sinemanın unutulmaz isimlerinden Fatma Girik'in vefat haberini üzülerek öğrendim. Kendisine Allah'tan rahmet; yakınlarına, sevenlerine ve sanat dünyamıza başsağlığı diliyorum" mesajını paylaştı.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik de Twitter'daki hesabından Fatma Girik'in fotoğrafını paylaşarak, "Sinemamızın değerli sanatçılarından Fatma Girik’i kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Asla unutmayacak bir sanat mirası bıraktı. Fatma Girik’e Allah’tan rahmet diliyoruz. Herkesin başı sağ olsun" dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!