banner2

Sivas'ta tüyler ürperten cinayet! Babasını parçalara ayırdı kendisi çıplak şekilde donarak öldü

Sivas İmranlı'da dün kan donduran bir cinayet işlendi. İlçede yaşayan Musa Karapınar oğlu tarafından parçalara ayrıldı. Cinayeti işleyen oğlu ise evin bahçesine çıplak şekilde çıkarak donarak yaşamını yitirdi.

Genel 15.02.2022, 17:26
Abone ol
Sivas'ta tüyler ürperten cinayet! Babasını parçalara ayırdı kendisi çıplak şekilde donarak öldü

Olay, dün öğle saatlerinde ilçeye bağlı Eskikapımahmut köyünde yaşandı. Köyde 5 çocuk babası Musa Karapınar ile birlikte hayvancılıkla uğraşan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Özer Karapınar'ı evin bahçesinde bulunan bir ağacın yanında çıplak halde yerde hareketsiz bulan köylüler, durumu sağlık ve jandarma ekiplerine bildirdi.

DONARAK HAYATINI KAYBETTİĞİ BELİRLENDİ

Olay yerine gelen ekiplerin yaptığı incelemede Özer Karapınar'ın donarak hayatını kaybettiği tespit edildi. Jandarma ekipleri evde yaptığı incelemede ise Özer Karapınar'ın babası Musa Karapınar'ı da vücudu parçalara ayrılmış şekilde ölü buldu.

TÜYLER ÜRPERTEN DETAYLAR

Musa Karapınar'ın parçalanan vücudundan ayrılan başının ise kayıp olduğu öğrenildi. Baba Musa ve oğlu Özer Karapınar'ın cenazeleri İmranlı Devlet Hastanesi morgunda hazırlanan raporun ardından otopsi yapılmak üzere Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne gönderildi. Araştırma Timi (JASAT) olayla ilgili soruşturma başlattı.

ÇIPLAK ŞEKİLDE DIŞARIDA BEKLEYİP DONARAK YAŞAMINI YİTİRİDİĞİ BELİRLENDİ

Olay sonrası başlatılan çok yönlü soruşturmada psikolojik sorunları olduğu iddia edilen ve daha öncede ailesi ile çeşitli sorunlar yaşadığı öğrenilen Özer Karapınar'ın babasını öldürdüğü ve evde bulunan çeşitli kesici aletlerle başını keserek parçalara ayırdığı ardından ise çıplak bir şekilde dışarıda bekleyip donarak yaşamını yitirdiği değerlendiriliyor.

BABA MUSA KARAPINAR'IN VÜCUDUNDAN AYRILAN BAŞININ BULUNMASI İÇİN ÇALIŞMA YÜRÜTÜLÜYOR

Baba Musa ve oğlu Özer Karapınar'ın cenazeleri morgda yapılan otopsinin ardından defnedilmek üzere aileye teslim edildi. Ekipler baba Musa Karapınar'ın vücudundan ayrılan başının bulunması için çalışmalarını sürdürüyor. Musa Karapınar'ın diğer çocuklarının farklı şehirlerde evli olduğu, eşi Melek Karapınar'ın da bir süredir İzmir´de bulunduğu belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!