Sirius Güneş kavuşumu ne zaman? 6 Temmuz Sirius Güneş kavuşumu saat kaçta, etkileri ne?

Sirius ve Güneş her sene kavuşum yapar. Güneş 14 derece Yengeç'e geldiğinde Sirius ile kavuşum gerçekleşir. Bu önemli gümde Sirius Güneş kavuşumu çıplak gözle görülebilecek. Peki Sirius Güneş kavuşumu ne zaman? 6 Temmuz Sirius Güneş kavuşumu saat kaçta, etkileri ne?

Genel 06.07.2022, 10:11 06.07.2022, 10:16
Abone ol
Sirius Güneş kavuşumu ne zaman? 6 Temmuz Sirius Güneş kavuşumu saat kaçta, etkileri ne?

Sirius Güneş kavuşumu 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek. Sirius Güneş kavuşumu pek çok kaynakta senenin en şanslı günü olarak kabul edilir. Gökyüzünün en parlak yıldızı olan Sirius ile Güneş her sene kavuşum yapar. Kimi insanlar bu kavuşumda kaderin yeniden yazıldığına inanır. Peki Sirius Güneş kavuşumu ne zaman? 6 Temmuz Sirius Güneş kavuşumu saat kaçta, etkileri ne?

SİRİUS GÜNEŞ KAVUŞUMU NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Sirius Güneş kavuşumu her sene sadece bir kere gerçekleşir. Sirius Güneş kavuşumu bu sene 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü gerçekleşecek. Sirius Güneş kavuşumu  saat 16.16'da yaşanacak. 

SİRİUS GÜNEŞ KAVUŞUMU ETKİLERİ NE?

Sirius Güneş kavuşumu tüm burçların etkilendiği bir açıdır. Yengeç burcunun 13-14-15 derecelerinde gezegeni olanlar, bu kavuşum konuda oldukça şanslıdır.

Sirius yıldızının etkisi oldukça güçlüdür. Bu nedenle Sirius Güneş kavuşumu kariyerinizi ve aşk hayatınızı parlatabileceği gibi kaderinizde yeni kapılar açılması için enerjiler de oluşturabilir.

GÜNEŞ VE SİRİUS KAVUŞMASI NEDİR?

Sirius gökyüzünün en parlak yıldızıdır.

Sirius, Canis Majör-Büyük Köpek takımyıldızı içerisinde, 14 derece Yengeç burcunda bulunmaktadır.

Sirius A ve Sirius B olmak üzere 2 yıldızdan meydana gelir.

Güneş ve Sirius yıldızının yan yana geldiği gün senenin en şanlı günü olarak inanılır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!